BOXFORKING SE SNAŽÍ POZVEDNOUT ÚROVEŇ MUŽSKÉHO OBLEKÁNÍ

Nový český startup s názvem BoxforKing nabízí pánské doplňky od českých designerů a výrobců. Tyto doplňky jsou každý měsíc jimi tématicky vybrány a vloženy do boxu, který se posléze zasílá předplatitelům.

Jak sám BoxforKing píše: „Jsme tu pro každého, kdo touží po originálních pánských doplňcích od českých designerů a výrobců. Každý měsíc Vám proto představíme zajímavé výrobky a značky, které budou vždy tématicky zaměřeny.“

Exkluzivní je na službě to, že to co konkrétně naleznete v boxu je po celou dobu tajemstvím. Navíc slibují, že nabídku budou neustále obměňovat a žádný box tak nebude stejný.

Vize celého projektu je rozčleněna do dvou hlavních myšlenek. Jednou z nich je samotná propagace tuzemských výrobců a designérů, o kterých byste se jinak třeba ani nedozvěděli. Druhou myšlenkou je osvěta mužského oblékání v České republice a obecně snaha naučit muže se o módu více zajímat.

Pokud chcete vybrat speciální box z daného měsíce, objednat ho můžete z katalogu boxů. Jestli se vám box zalíbí, můžete si ho jednoduše předplatit na 3 nebo 6 měsíců. Od nového roku navíc můžete objednat tzv.PREMIUM BOX na míru, který je určen především pro ty, kteří mají přesnou představu o obsahu boxu nebo jen chtějí obdarovat svého blízkého něčím pro něj typickým.

Sami jsme službu vyzkoušeli, abychom zjistili, jak služba funguje a co nalezneme uvnitř „vánočního boxu“. Byli jsme mile překvapeni rychlostí dodávky a také různorodostí módních doplňků, kterou BoxForKing disponuje.

BoxforKing pro rok 2016 připravuje módní blog, který by měl odrážet módní trendy a prostřednictvím něhož vás budou informovat o jejich nových partnerech.

„Speciálně pro čtenáře Startupisti.cz přichystal BoxforKing 10% slevový kód [ SUL2016 ], který uplatníte při objednávce únorového boxu.“

Autor: 
Jiří Sedláček