Najděte svého investora s platformou a týmem Busyman

Rozvíjíme startupy, propojujeme je s chytrými penězi od angel investorů a strategických partnerů

Pomáháme startupům růst. Pomůžeme vám najít toho nejlepšího parťáka – andělského investora, který váš projekt nejen zafinancuje, ale také vám poskytne potřebnou podporu, zázemí a cenné zkušenosti.

Jak to u nás funguje?

Vložení projektu a získání zpětné vazby od týmu Busyman

Máte drive, unikátní produkt nebo službu a chcete udělat díru do světa? Vložte svůj projekt na Busyman.cz, naši analytikové se Vám ozvou, zrevidují v jaké jste fázi připravenosti a vyhodnotí další vhodný postup.

Příprava podkladů pro investory.

Pomůžeme s přípravou klíčových podkladů pro oslovení investorů, tzv. teaseru. Na základě dlouholetých zkušeností máme již velmi dobře navnímáno, jaké informace investoři potřebují vidět jako první, aby je projekt zaujal. Zpracování teaseru a jeho zalistování na naši platformu Busyman.cz po dobu šesti měsíců je zároveň jediným přímým poplatkem, který autor platí.

Prezentace projektu a jednání s potenciálními investory

Investoři projevují zájem nejen skrze naši online platformu, ale také na námi pořádaných eventech. Mimo to samozřejmě aktivně oslovujeme investory, u kterých předem víme, že jsou pro vás vhodným kandidátem. Tak jako si investor vybírá projekt, tak si i autor vybírá investora.

Úspěšné získání investice!

Získali jste svého investičního partnera, který Vám pomůže k dalšímu posunu Vašeho podnikání. V případě, že se s investorem domluvíte na investici a dojde k její realizaci, má Busyman.cz nárok na tzv. success fee za nalezení investora pro váš projekt. Ten se dělí na dvě části, kdy jednu hradí investor a druhá část se hradí z investované částky. Více v ceníku.

Reference od našich partnerů a klientů

Jan Pavlica

I like E-bike - Řízené túry na elektrokolech

S Filipem z Busymana jsme nejen dlouholetí kamarádi, ale celkově mi spolupráce dávala smysl, měl jsme pocit, že to bude win-win pro obě strany. Spolupráce byla a je velice seriózní, je hnacím motorem pro to, aby firma rychleji rostla a náš tým neměl zbytečné vrásky. Ke spolupráci mě také “dohnala” myšlenka, že chci mít vše důkladně připravené než oslovíme investora. S klukama z Busymana mohu probírat věci, které před zaměstnanci nemohu řešit nahlas a tak mi naše setkání pomáhají třídit myšlenky a růst společně.

Robert Kaločai

NANITS UNIVERSE - Globální platforma pro digitální komixy

Dodnes osobně oceňuji jejich proaktivní přístup a zkušenostní zázemí, které jsou schopni poskytnout. Zvlášť potom, kdy máme za sebou několik investičních kol ať už na vlastní pěst, nebo pomocí dalších platforem, tak musím skutečně uznat jejich přínos pro nezkušený startup, který potřebuje pomoci v začátku. Ať už třeba asistence při vyjednávání podmínek, stavba smluv (u nás jejich konzultace), nebo právní asistence.

Matěj Murín

Erebos - Čistě bylinný energetický nápoj, vyráběný louhováním bylin a koření

Vzhledem k typu byznysu jsme potřebovali poměrně vysokou kapitálovou podporu. Ale také jsme chtěli do týmu někoho, kdo má více zkušeností ze světa byznysu a od koho jsme se mohli učit. Busyman nás úspěšně přesvědčil o důležitosti byznys plánu a posunula nás také zpětná vazba na projekt.

Marek Galerka a Roman Vyorálek

Fingood.cz - P2B platforma umožnující lidem investovat do zavedených českých firem

Došly nám vlastní zdroje pro posunutí projektu. Institucionální finance nepřicházely v úvahu, jediná možnost byla někoho nakazit naší vizí. Když jsme potkali na veřejném setkání Kubu Domitru z Busymana, začaly věci zapadat do sebe. Busyman nám nepomohl jen v začátcích - od možnosti prezentace před investory, přes vytvoření byznys plánu, k první investici. Nicméně stále jsme v kontaktu a stále spolupracujeme.

Adam Dostál

GRIG - Zdravé produkty z hmyzu

Busyman nám především pomohl se sjednocením myšlenky celé investice a na základě vytvořených podkladů nám pomohl vytipovat investory vhodné pro náš projekt.

Ilya Ivanov

UGET - Chytré řešení dodavatelských vztahů v gastroprovozech

Dlouho jsme posunovali náš projekt na bázi bootstrapu. Podařilo se nám postavit tým, vše fungovalo, jak má. Ale jak už to bývá, ve startupu nastává okamžik, kdy se čas stává nejdůležitějším zdrojem a rychlost se stává tím hlavním faktorem, který vás dělí od neúspěchu k úspěchu. Peníze nám připadaly jako ten hnací motor. Ale nechtěli jsme jen peníze, ale i silného partnera, který nás posune a otevře pro nás nové dveře. Busyman nám pomohl vytvořit ideální obraz investora a partnera, zlepšili jsme společně náš pitch a byli jsme připraveni oslovit investora. Hodně nám také pomohla akce Busyman Day.

Jan Daneš, zakladatel

Futurento

Busyman nám v konečném důsledku pomohl najít investora, společníka, který s námi posouvá celé FUTURENTO a především za to patří Busyman náš dík. Jejich přístup je naprosto profesionální a jsou vidět mnohaleté zkušenosti s propojováním startupů a investorů, ale také se samotnou přípravu startupů na investorský vstup.

Jaký byl v Busymanu rok 2019

13 zainvestovaných startupů za celkem 50 milionů Kč
50 z 350 zalistovaných startupů
15% z příchozích startupů zalistováno
50 mil. Kč celkem proinvestováno
3,85 mil. Kč průměrná výše investice
25% zalistovaných startupů získalo investici

Kolik mě to bude stát?

Úvodní schůzka se členem týmu Busyman

Po vložení projektu do naší databáze a jeho prvotním vyhodnocení, se Vám ozvou naši analytici a případně Vás pozvou na schůzku či skype, kde zrevidují v jaké jste fázi připravenosti a vyhodnotí další vhodný postup.

ZDARMA

Busyman Teaser + odborná konzultace

Tento balíček je potřebným standardem k tomu, abychom mohli prezentovat Váš projekt v online prostředí Busyman.cz

  • Úvodní hodinová konzultace
  • Revize současných podkladů a následná tvorba profesionálního teaseru
  • Finální konzultace před zveřejněním (zaměřeno na nastavení podmínek pro vstup investora)
  • Možné využití hodinové právní konzultace ohledně klíčových oblastí projektu s advokátní kanceláři macek | legal
  • Vyvěšení teaseru na platformě Busyman po dobu 6 měsíců
  • Angel Echo - okamžité zaslání zalistovaného projektu pouze na členy klubu
  • Zaslání newsletteru s vaším projektem na naše investory – cca 1000 adres
  • Sdílení projektu na FB + jeho placená propagace (cílení na potenciální investory)
  • Možnost živé prezentace na Busyman Angel Day (několik desítek investorů připravených k investici)


9 900 CZK
bez DPH

Success Fee

Investice odInvestice doFee
500000 Kč1000000 Kč10 % (4 % investor a 6 % startup)
1000001 Kč2000000 Kč9 % (3,5 % investor a 5,5 % startup)
2000001 Kč5000000 Kč7,5 % (2,5 % investor a 5 % startup)
5000001 Kč10000000 Kč6,5 % (2 % investor a 4,5 % startup)
10000001 Kč20000000 Kč6 % (2% investor a 4 % startup)
20000001 Kčvíce4 % (1,5 % investor a 2,5 % startup)

Individuální konzultace

Nezávisle na těchto bodech máte možnost využít individuální konzultace na váš podnikatelský záměr.


Vložit projekt

Více najdete v našem ceníku

Projekty

Partneři


Busyman

Chcete mít přehled o novinkách a akcí jako první? Stáhněte si naši App Busyman
Google Play App Store

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.