Komunita andělských investorů

Busyman Angel Club je početně omezené společenství moderně uvažujících aktivních investorů z řad úspěšných českých podnikatelů a top manažerů.
Naši členové působí v širokém spektru jednotlivých odvětví a jsou připraveni zhodnocovat nejen své prostředky, ale společně s nimi i své know-how a čas.
Přidanou hodnotou angel investorů je také přirozená touha se neustále edukovat a posouvat kupředu.


Kdo se může stát členem Busyman Clubu?

Rádi mezi námi uvítáme každého, kdo by rád našel nejen zajímavou investiční příležitost,
ale také mnohdy i nový směr seberealizace v rámci uplatnění svých zkušeností.

Co vám přináší členství za benefity

 

Investorský admin
teasery projektů na 1 místě

Busyman eventy
online & offline

Sdílení investic
s ostatními členy

Automatizo-
vané párování
podle vašich kritérií

Individuální přístup
poradenství a mentoring

 

Struktura Busyman Angel Clubu

Jak to bude probíhat?


Zajistěte si přehled o novinkách, projektech a akcích jako první. Stáhněte si App Busyman.

Google Play App Store

Názory od členů našeho klubu

Petr Hejtmánek

Busyman mi umožnil přístup nejen k zajímavým investičním příležitostem, ale rovněž k hodnotnému networku investičních profesionálů i podnikatelů z různých odvětví. Navíc mezi svými členy vytváří a podporuje vřelou přátelskou atmosféru.

Přečíst celou referenci

Matúš Karaffa

BM si ma získal hneď na začiatku. Priznám sa, že som dlho netušil o jeho existencii, ale som hrozne rád za jeho objavenie. Dodal mi to čo som potreboval a čo mi chýbalo - zaujímaví ľudia z rôznych oborov a diskusie s nimi, priateľská a pozitívna atmosféra, kde sa ale veci hovoria narovinu, a samozrejme prehľad o aktuálnej situácií na poli začínajúcich firiem. BM mi umožňuje zostať v obraze v podniteľskom a investičnom prostredí a neustále sa od ostatných členov učiť niečo nové.

Přečíst celou referenci

Jiří Husák

S BM spolupracuji 5 let. Kolikrát jsem si po našich setkáních říkal, že je příkladné, jak daleko se BM důslednou a vytrvalou prací za tu dobu dostal. Jasná vize a strategie, rozšiřující se služby investorům i start-upům, kvalitní metodiky, tým, flexibilita v nacházení cest a řešení, velmi dobrá komunikace. Komunita okolo BM je prima místem pro předávání zkušeností, výměnu nápadů a setkávání se zajímavými lidmi.

Přečíst celou referenci

Jiří Krňávek, CPO (chief project officer)

Busyman je pro mě společnost inspirujících profíků. Velice se mi líbí jak vybírané start-upy reagují na aktuální trendy. Vybírané start-upy drží krok s dobou, s tím, co se ve světě děje a kde jsou největší příležitosti, a v tomto spatřuji klíčovou výhodu a přidanou hodnotu spolupráce s Busyman. Na jedné straně panuje na společných setkáních velice příjemná a přátelská atmosféra, ale na druhé velká profesionalita. Na straně investorů je vidět, s jakou pečlivostí se analyzují jednotlivé příležitosti.

Přečíst celou referenci

Vítek Endler

BM je platforma, která generuje velké množství zajímavých kontaktů a ty jsou pro mě přínosné. Původní záměr byl najít si na platformě BM jeden konkrétní projekt a do něj investičně vstoupit. Nyní oceňuji výrazně širší rozměr celé platformy BM a to zejména v možnostech networkingu, setkání s inspirativními lidmi z řad podnikatelů a manažerů a také možnost vidět zajímavé startupy a možnost do nich investovat a nebo jen sledovat trendy podnikatelského vývoje. BM není jen o investicích, i když okolo nich se vše točí, ale právě pro ten silný networking je dobré na této platformě být.

Přečíst celou referenci

Zdeněk Hašek

Spolupráce s platformou Busyman je nejen inspirativní díky inovativním projektům a zkušeným investorům, ale i pohodová. Líbí se mi společná setkání a celková neformální atmosféra. Tým táhne za jeden provaz a je stabilní. Dlouhodobě spolupracujeme v oblasti mentoringu nových projektů, které mě naplňuje a baví.

Přečíst celou referenci

Petr Sedlák

Busyman je pro mě víc než jen propojovací platforma projektů a investorů. Je to super komunita zajímavě přemýšlejících lidí, nebojím se říct kamarádů, kteří mě každou diskuzí směřují na další témata, ke kterým bych se asi jen tak nedostal. Mám hrozně rád společná setkání, asi pro tu kamarádskou neformální atmosféru. Na druhou stranu investiční eventy a projekty jsou připravované velice profesionálně, takže se můžu spolehnout na informace, co o investici od kluků z busyman dostanu. Investovat se dá prostě i kamarádským přístupem…
Přečíst celou referenci

Miroslav Šole

Členství v Busyman Clubu mi dává především dobrý pocit z toho, že jsem trvale IN a stále v kontaktu s tím NEJ. Platforma Busyman zaručuje stálý kontakt nejen s projekty, ale i s potenciálními investory, se kterými vedu fajnové diskuse, kdykoliv potřebuji. Snižuji si tak riziko při investování. Busyman je řízen lidmi, kteří vědí, kde je sever, jak se říká na Ostravsku. Každá návštěva mě obohatí a pozitivně ovlivní moje myšlení. Busyman je pro mě zárukou, že nezakrním.

Přečíst celou referenci

Pavel Nýč

BM pro mě byla platforma, na které jsem chtěl najít projekt, do kterého semi-aktivně investuji. To se naplnilo, ale BM je pro mě mnohem více! Mohu se setkávat se skupinou podobně smýšlejících lidí, budovat vztahy a obohatit se mnohem víc, než „jen“ investovat.
Přečíst celou referenci

Vyberte si ze dvou balíčků členství

Členství PREMIUM

26.000,- Kč / 12 měsíců
Pro jednoho investora
Vytvoření profilu v investorském adminu
Automatizované párování s investičními poptávkami
Přístup ke kompletním elektronickým teaserům
Kontakty na autory projektů
Video prezentace projektů
Možnost sdílení investic
Online networking s ostatními členy
Po první realizované investici - sleva 30% na Membership Premium na 1 rok
Přístup na online Busyman Angel Day
30% sleva na zalistování vlastního startupu
Neomezený přístup na fyzické eventy Busyman
Pravidelný osobní kontakt s týmem Busyman
Sleva 10% na success fee v případě investice
Možnost stát se placeným mentorem

Členství CORPORATE

50.000,- Kč / 12 měsíců
Vhodné pro VC fondy nebo společnosti
Multipřístup pro více osob
Vytvoření profilu v investorském adminu
Automatizované párování s investičními poptávkami
Přístup ke kompletním elektronickým teaserům
Kontakty na autory projektů
Video prezentace projektů
Možnost sdílení investic
Online networking s ostatními členy
Po první realizované investici - sleva 30% na Membership Corporate na 1 rok
Přístup na online Busyman Angel Day
30% sleva na zalistování vlastního startupu
Neomezený přístup na fyzické eventy Busyman
Pravidelný osobní kontakt s týmem Busyman
Sleva 10% na success fee v případě investice
Možnost stát se placeným mentorem

Staňte se součástí komunity angel investorů


V rámci klubu dochází k pravidelným setkáváním, sdílení zkušeností a v neposlední řadě také mnohdy ke společným vstupům do jednotlivých investičních příležitostí, na základě vzájemného poznání a dlouhodobé důvěry mezi členy.

Členové klubu mají navíc přístup k interním informacím o nezalistovaných projektech, jejich aktualizacím a dalším novinkám.

Někdo říká, že úspěšný startup je jen jeden ze sta, jiný zase, že jeden z tisíce. Obojí může být realita, ale pokud budete dostatečně dobře připraveni, obklopeni správnými partnery, budete mít přísun kvalitního deal-flow a budete se své investici dostatečně věnovat, vaše šance na úspěch může být řádově vyšší.


 

Zjistěte více informací o našem clubu.
Stačí vyplnit a my se ozveme.

Odeslání formuláře souhlasíte s uchováním kontaktů v rámci podmínek: Ochrana osobních údajů

Busyman

Chcete mít přehled o novinkách a akcí jako první? Stáhněte si naši App Busyman

Google Play App Store

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
sídlem Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

Kanceláře Busyman najdete na adrese Mánesova 28, Praha 2 - Vinohrady

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.