Mentoring s andělskými investory & profesionály z businessu

Získejte zpětnou vazbu a podporu od lidí, kteří mají za sebou reálné zkušenosti.

Rozjíždíte svůj business a chcete mít jistotu, že se ubíráte správným směrem? Nechcete být na řešení problémů a rozhodování sami?

Sestavili jsme pro vás intenzivní a systematický mentoringový program, kterým vás provedou andělští investoři rekrutovaní přímo z aktivních členů Busyman Clubu. Program se zaměřuje zejména na zpětnou vazbu od profesionálů, která je pro zakladatele projektů i fungující firmy podstatná. Na základě konkrétních potřeb lze pak cílit přímo na získání kapitálu, a to nejen pro seed fázi projektu. U zajetých firem lze financovat například restrukturalizaci nebo vstup strategického partnera.

Naše unikátní mentoringové programy

Naši mentoři

 • Filip MAJOR

  zakladatel Busyman.cz, kreativec, obchodník a investor

  Filip Vám pomůže od nastavení smysluplnosti obchodního modelu, od logiky webových platforem, až po strategii vyjednávání s investory...
  Více informací
  ... o potenciálním vstupu do vašeho projektu. Samozřejmostí je také správné uchopení přípravy podkladů a prezentací tak, aby vaše argumentace byla zcela neprůstřelná a šance na oslovení,  zaujetí vhodného investora se maximalizovaly. Jsou mu blízké také finanční technologie, obchod, textilní a automobilový průmysl, digitalizace v gastronomii, ale i umění a design, které jsou jeho koníčkem.
 • Jaroslav WEIS

  obchodník, investor a mentor

  Má za sebou background v několika FMCG firmách od pozice KAM až po obchodního ředitele v miliardové mezinárodní firmě.
  Více informací
  Nechybí mu více než 15 leté zkušenosti s budováním a vedením týmů v ČR a SR, nastavováním obchodní a distribuční strategie, produktového mixu a řízením zákazníků.
 • Pavel NÝČ

  Podnikatel, investor, mentor

  Může nabídnout zkušenosti z budování firmy od 1 pracovníka po rozsáhlý tým. Specializuje se na firemní procesy a manažerské dovednosti.
  Více informací
  Založil a úspěšně prodal Nakladatelství Fragment, síť knihkupectví Booknet (dnes Knihcentrum.cz). Pracoval jako ředitel Neoluxor.
 • Vít ENDLER

  ex generální ředitel MALL.cz. a MALL.pl

  Může nabídnout významné zkušenosti z e-commerce, ale také s budováním firmy v zahraničí z 0 na 150 zaměstnanců a 1 miliardu obratu.
  Více informací
  Zkušenosti s řízením kolosu s více jak 1000 zaměstnanci a 8 miliardami obratu v 6 zemích Evropy a také samozřejmě budování technologického startupu.
 • Jakub DOMITRA

  executive director

  Mezi jeho silné oblasti patří komunikace s projekty ve všech fázích připravenosti a pomoc s přípravou základních materiálů...
  Více informací
  ...proto má poměrně velký přehled a zkušenosti ohledně hledání potenciálu projektů a na které kroky se zaměřit jako první, aby byl efekt ze startu co nejvyšší. Zároveň má za sebou technické vzdělání a široký přehled o trhu v oblasti startupů.
 • Yvonne MUELLER

  podnikatelka, optimistka, mentorka

  Yvonne vám pomůže v oblasti osobního rozvoje (empatie, komunikace, integrita), firemní kultury a vize...
  Více informací
  Dále vám může pomoci v otázce brandingu či corporate identity. Tyto soft části jak jednotlivců, tak firem jsou nedílnou součástí správného fungování každé firmy - začínající stejně jako rozběhnuté.</p><p>Yovnne dlouhodobě mentoruje jednotlivce, stejně tak firmy. Jednotlivcům pomáhá v objevení silných stránek, budování osobní značky, stejně tak, aby se cítili ve svém životě době, uměli nastavit správné hranice a dobře komunikovali. U firem se jedná o mentorování skupin na různá témata v oblasti soft skills, což vede k větší důvěře, vzájemnému pochopení, a tedy i urychlení procesů.
 • Jakub BRADA

  pomáhá tvořit efektivní firmy

  12 let praxe na pozicích vedoucího oddělení dodavatelské kvality a strategického nákupu...
  Více informací
  ..pro firmy jako Siemens Elektromotory a Promet Group. Díky získaným zkušenostem vám dokáže pomoci popsat stávající procesy ve firmě a navrhnout efektivní řešení jejich optimalizace. Audit stávajících procesů &ndash; projde s vám vaše stávající procesy, společně je popíšete, zakreslíte je do mind map a určíte jednotlivé odpovědnosti. Definice úzkých míst &ndash; společně s&nbsp;vám najde riziková místa jako zastupitelnost odpovědností, přetížení pracovníků, aj. a navrhnete efektivní řešení bez vícenákladů.
 • Zdeněk HAŠEK

  senior marketingový a prodejní profesionál, školitel a lektor

  25 let zkušeností z prostředí středních a velkých firem, českých i zahraničních...
  Více informací
  Expert na strategické planování a řízení značek. Zkušený manažer s historií v mnoha oborech (premiové lihoviny, auta, elektrospotřebiče, media, maloobchod a e-commerce). Zvládá řízení rostoucích firem i krizový management.
 • Matúš KARAFFA

  spoluzakladatel, manažer, ex-CEO Feedo.cz (ČR,SK,PL)

  Může vám nabídnout významné zkušenosti z&nbsp;e-commerce, budováním týmu, infrastruktury...
  Více informací
  ... a managementu startupu s obratem € 25 mio. V roce 2010 spoluzaložil e-shop Feedo.cz, z kterého vybudoval největšího hráče ve své kategorii v Česku, na Slovensku a Polsku. Po 5 letech firmu úspěšně exitoval německému strategickému partnerovi Windeln.de.Při rozhodování nikdy nedá dopustit na čísla a má rád vše spočítané. Ale ví, že business je hlavně o lidech, emocích, sympatiích, rozhodnutích a exekutivě. V rámci mentoringu vám poradí při tvorbě business plánu, jeho realizaci a pokusí se předat své zkušenosti s vícerými investory v jeho vlastních projektech, ale i své zkušenosti z pozice investora.
 • Jan DRYÁK

  zaměřený na PR, marketingovou komunikaci, content marketing

  V současné době je spoluvlastníkem marketingové agentury, která poskytuje klientům marketingový consulting.
  Více informací
  Dříve založil Daewoo Leasing Czech Republic, 7 let působil v ČSOB Leasing na pozici PR a marketingového manažera, 6 let v Cebii, kde se zasloužil o rozšíření mediální komunikace stáčení automobilů. Je zaměřený na business development s využitím PR a marketingových nástrojů, také může pomoci s vytvořením marketingové kampaně i globální marketingové strategie
 • Petr CHOTĚBOR

  odborník na e-commerce, digital marketing, weby, online kampaně

  Je spoluzakladatelem a spoluvlastníkem marketingové agentury.
  Více informací
  Řadu let pracoval na automotive projektech jako Autotým, či HoppyGo, v Cebii připravoval mobilní aplikaci pro motoristy. Mimo automotive se zaměřuje především na inovace v oblasti e-commerce. Má zkušenost s vlastním budováním startupových projektů. Dotákže také pomoci se sociálními sítěmi, analýzami a business intelligence. Je milovníkem aut a whisky.
 • Anton TITOV

  Business Innovations, Product Management and Growth Hacking

  Pomáhá společnostem dostat se od nápadu k podnikání, od malých společností do velkých.
  Více informací
  Expert na Digital Performance a Digital Presence. Lean Stack certifikován Ashem Mauryou. Vede inovační týmy pro vedoucí pracovníky úrovně C / B-1 v TOP společnostech v České republice. Na základě odborných znalostí z více než 60 inovačních projektů, se s vámi ríd podělí o své zkušenosti a pomůžu vám s: Innovation Mindset Innovation, Strategy Business Opportunities &amp; Solution Discovery, Markets and Solution Qualification &amp; Prototyping, Minimal Viable Product (MVP), Development &amp; Go-to-Market Strategy, Business Scaling &amp; Growth Hacking in Digital.
 • Zdeněk TOMÍČEK

  Zakladatel CEE Attorneys, advokát a podnikatel

  Po zkušenostech z práce v advokacii a mezinárodním businessu v Praze a Londýně založil mezinárodní advokátní kancelář...
  Více informací
  ... která má dnes více jak 100 právníků v osmi zemích regionu střední a východní Evropy. Krom toho založil také úspěšnou consigliere agenturu pro profesionální fotbalisty. Zdeněk pomůže se strategií mezinárodní expanze, inovacemi ve službách a právních nastavení.
 • Filip SOUKUP

  Obchodní procesy, krizové nastavení obchodu, obchodní dovednosti

  V podnikatelském světě se pohybuje od 17 let...
  Více informací
  Většinu času se věnoval obchodu a prodeji. Založi podnikatelský inovační klub BoostUp ZČU určený všem, kteří se chtějí posunout a rozvíjet svou podnikatelskou myšlenku. Posledním projektem a založenou společností je FS Advisory Group s.r.o., pod kterou spouští projekt na pomoc firmám v krizovém řazení a nastavení Recovery Plan. Společně s tím se podílí na pořádání nejrůznějších eventů, jako jsou například Boost Up night, StartUp Weekend a Plzeňský Business Kotel. Je členem sdružení podnikatelů Business for Breakfast a Podnikatelského klubu Fenomén.
 • Martin PACHOLET

  Senior UX designer, Chief Product Officer, fintech expert

  Martin se specializuje na UX a aplikaci Human Centered Designu při vývoji SW.
  Více informací
  Jeho doménou jsou zejména uživatelská interview, testování a tvorba prototypů při vývoji mobilních a webových aplikací či rozvoji podnikových systémů. V KB například pomohl zredesignovat celé internetové bankovnictví a následně se zaměřil na propojování bankovního a nebankovního světa v rámci openbankingu, PSD2 a bankID. V poslední době energii soustředí na tvorbu nových digitálních produktů (vedle svých oblíbených komiksů, designu deskových her a LEGA).
 • Václav NIDRLE

  Spoluzakladatel, manager, Chief Technology Officer

  Propojuje světy businessu a IT, vybudoval ve vlastní firmě vývojové týmy, které řeší zakázky pro evropské trhy.
  Více informací
  Za více než 10 let si prošel mnoha velkými IT projekty, od role vývojáře, přes architektaaž po team leadera v softwarehousech jako Unicorn nebo Cleverlance. Od roku 2013 zažívá adrenalin z podnikání na vlastní kůži, kdy se stal spoluzakladatelem kreativní IT společnosti Trigama International. Zde od nuly vybudoval interní vývoj webových a mobilních aplikací a dlouhodobě pečuje o převážně zahraniční klienty. Rád vám pomůže s otázkami ohledně IT projektů, firemních procesů, náboru lidí a jak to celé skloubit do jednoho fungujícího celku.
 • Pavel KAMINSKY

  Information Security expert, auditor

  Founder and CEO at 7Security Ltd - a QSA company authorized by the PCI Security Standards Council
  Více informací
  7Security provides PCI DSS certification to merchants and payment services providers in Europe and CEMEA. PCI QSA, CISSP, CISA, CEH. Regular lecturer at various IT security conferences, mentor in Visa Innovation Program PCI QSA, CISSP, CISA, CEH. penetration tester, regular lecturer at various IT security conferences, mentor in Visa Innovation Program and ImpactHub, he is able to provide PCI DSS certification to merchants and payment services providers in Europe and CEMEA. We offer disruptive innovation in the certification services that make us the preferred choice of Fintech startups all over Europe. We are also a member of the Bulgarian Fintech Association.

Busyman

Chcete mít přehled o novinkách a akcí jako první? Stáhněte si naši App Busyman
Google Play App Store

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
sídlem Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

Kanceláře Busyman najdete na adrese Mánesova 28, Praha 2 - Vinohrady

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.