Mentoring s andělskými investory & profesionály z businessu

Získejte zpětnou vazbu a podporu od lidí, kteří mají za sebou reálné zkušenosti.

Rozjíždíte svůj business a chcete mít jistotu, že se ubíráte správným směrem? Nechcete být na řešení problémů a rozhodování sami?

Sestavili jsme pro vás intenzivní a systematický mentoringový program, kterým vás provedou andělští investoři rekrutovaní přímo z aktivních členů Busyman Clubu. Program se zaměřuje zejména na zpětnou vazbu od profesionálů, která je pro zakladatele projektů i fungující firmy podstatná. Na základě konkrétních potřeb lze pak cílit přímo na získání kapitálu, a to nejen pro seed fázi projektu. U zajetých firem lze financovat například restrukturalizaci nebo vstup strategického partnera.

Naše unikátní mentoringové programy

Reference od námi mentorovaných

Mgr. Martina Neubauerová

Pavel Nýč nám pomohl nastavit v naší agentuře organizační strukturu, pracovní nástroje a veškeré další činnosti s tím spojené. Díky tomu se naše společnost posunula, vedení a organizace našeho menšího týmu je od té doby mnohem efektivnější a snazší.
Přečíst celou referenci

Jiří Huňa

Spolupracujeme s panem Nýčem již čtyři roky a díky jeho mentoringu jsme se posunuli o několik levelů výše. Jeho odborné znalosti a zkušenosti nám pomohly při rozšiřování našeho businessu. Doporučujeme pana Nýče jako mentora pro každého, kdo chce posunout své podnikání dál. Je spolehlivý a přizpůsobí se individuálním potřebám každé firmy.
Přečíst celou referenci

Naši mentoři

 • Filip MAJOR

  zakladatel Busyman.cz, kreativec, obchodník a investor

  Filip Vám pomůže od nastavení smysluplnosti obchodního modelu, od logiky webových platforem, až po strategii vyjednávání s investory...
  Více informací
  ... o potenciálním vstupu do vašeho projektu. Samozřejmostí je také správné uchopení přípravy podkladů a prezentací tak, aby vaše argumentace byla zcela neprůstřelná a šance na oslovení,  zaujetí vhodného investora se maximalizovaly. Jsou mu blízké také finanční technologie, obchod, textilní a automobilový průmysl, digitalizace v gastronomii, ale i umění a design, které jsou jeho koníčkem.
 • Jaroslav WEIS

  obchodník, investor a mentor

  Má za sebou background v několika FMCG firmách od pozice KAM až po obchodního ředitele v miliardové mezinárodní firmě.
  Více informací
  Nechybí mu více než 15 leté zkušenosti s budováním a vedením týmů v ČR a SR, nastavováním obchodní a distribuční strategie, produktového mixu a řízením zákazníků.
 • Pavel NÝČ

  Podnikatel, investor, mentor

  Může nabídnout zkušenosti z budování firmy od 1 pracovníka po rozsáhlý tým. Specializuje se na firemní procesy a manažerské dovednosti.
  Více informací
  Založil a úspěšně prodal Nakladatelství Fragment, síť knihkupectví Booknet (dnes Knihcentrum.cz). Pracoval jako ředitel Neoluxor.
 • Vít ENDLER

  ex generální ředitel MALL.cz. a MALL.pl

  Může nabídnout významné zkušenosti z e-commerce, ale také s budováním firmy v zahraničí z 0 na 150 zaměstnanců a 1 miliardu obratu.
  Více informací
  Zkušenosti s řízením kolosu s více jak 1000 zaměstnanci a 8 miliardami obratu v 6 zemích Evropy a také samozřejmě budování technologického startupu.
 • Jakub DOMITRA

  executive director

  Mezi jeho silné oblasti patří komunikace s projekty ve všech fázích připravenosti a pomoc s přípravou základních materiálů...
  Více informací
  ...proto má poměrně velký přehled a zkušenosti ohledně hledání potenciálu projektů a na které kroky se zaměřit jako první, aby byl efekt ze startu co nejvyšší. Zároveň má za sebou technické vzdělání a široký přehled o trhu v oblasti startupů.
 • Yvonne MUELLER

  podnikatelka, optimistka, mentorka

  Yvonne vám pomůže v oblasti osobního rozvoje (empatie, komunikace, integrita), firemní kultury a vize...
  Více informací
  Dále vám může pomoci v otázce brandingu či corporate identity. Tyto soft části jak jednotlivců, tak firem jsou nedílnou součástí správného fungování každé firmy - začínající stejně jako rozběhnuté.</p><p>Yovnne dlouhodobě mentoruje jednotlivce, stejně tak firmy. Jednotlivcům pomáhá v objevení silných stránek, budování osobní značky, stejně tak, aby se cítili ve svém životě době, uměli nastavit správné hranice a dobře komunikovali. U firem se jedná o mentorování skupin na různá témata v oblasti soft skills, což vede k větší důvěře, vzájemnému pochopení, a tedy i urychlení procesů.
 • Jakub BRADA

  pomáhá tvořit efektivní firmy

  12 let praxe na pozicích vedoucího oddělení dodavatelské kvality a strategického nákupu...
  Více informací
  ..pro firmy jako Siemens Elektromotory a Promet Group. Díky získaným zkušenostem vám dokáže pomoci popsat stávající procesy ve firmě a navrhnout efektivní řešení jejich optimalizace. Audit stávajících procesů &ndash; projde s vám vaše stávající procesy, společně je popíšete, zakreslíte je do mind map a určíte jednotlivé odpovědnosti. Definice úzkých míst &ndash; společně s&nbsp;vám najde riziková místa jako zastupitelnost odpovědností, přetížení pracovníků, aj. a navrhnete efektivní řešení bez vícenákladů.
 • Zdeněk HAŠEK

  senior marketingový a prodejní profesionál, školitel a lektor

  25 let zkušeností z prostředí středních a velkých firem, českých i zahraničních...
  Více informací
  Expert na strategické planování a řízení značek. Zkušený manažer s historií v mnoha oborech (premiové lihoviny, auta, elektrospotřebiče, media, maloobchod a e-commerce). Zvládá řízení rostoucích firem i krizový management.
 • Matúš KARAFFA

  spoluzakladatel, manažer, ex-CEO Feedo.cz (ČR,SK,PL)

  Může vám nabídnout významné zkušenosti z&nbsp;e-commerce, budováním týmu, infrastruktury...
  Více informací
  ... a managementu startupu s obratem € 25 mio. V roce 2010 spoluzaložil e-shop Feedo.cz, z kterého vybudoval největšího hráče ve své kategorii v Česku, na Slovensku a Polsku. Po 5 letech firmu úspěšně exitoval německému strategickému partnerovi Windeln.de.Při rozhodování nikdy nedá dopustit na čísla a má rád vše spočítané. Ale ví, že business je hlavně o lidech, emocích, sympatiích, rozhodnutích a exekutivě. V rámci mentoringu vám poradí při tvorbě business plánu, jeho realizaci a pokusí se předat své zkušenosti s vícerými investory v jeho vlastních projektech, ale i své zkušenosti z pozice investora.
 • Jan DRYÁK

  zaměřený na PR, marketingovou komunikaci, content marketing

  V současné době je spoluvlastníkem marketingové agentury, která poskytuje klientům marketingový consulting.
  Více informací
  Dříve založil Daewoo Leasing Czech Republic, 7 let působil v ČSOB Leasing na pozici PR a marketingového manažera, 6 let v Cebii, kde se zasloužil o rozšíření mediální komunikace stáčení automobilů. Je zaměřený na business development s využitím PR a marketingových nástrojů, také může pomoci s vytvořením marketingové kampaně i globální marketingové strategie
 • Petr CHOTĚBOR

  odborník na e-commerce, digital marketing, weby, online kampaně

  Je spoluzakladatelem a spoluvlastníkem marketingové agentury.
  Více informací
  Řadu let pracoval na automotive projektech jako Autotým, či HoppyGo, v Cebii připravoval mobilní aplikaci pro motoristy. Mimo automotive se zaměřuje především na inovace v oblasti e-commerce. Má zkušenost s vlastním budováním startupových projektů. Dotákže také pomoci se sociálními sítěmi, analýzami a business intelligence. Je milovníkem aut a whisky.
 • Anton TITOV

  Business Innovations, Product Management and Growth Hacking

  Pomáhá společnostem dostat se od nápadu k podnikání, od malých společností do velkých.
  Více informací
  Expert na Digital Performance a Digital Presence. Lean Stack certifikován Ashem Mauryou. Vede inovační týmy pro vedoucí pracovníky úrovně C / B-1 v TOP společnostech v České republice. Na základě odborných znalostí z více než 60 inovačních projektů, se s vámi ríd podělí o své zkušenosti a pomůžu vám s: Innovation Mindset Innovation, Strategy Business Opportunities &amp; Solution Discovery, Markets and Solution Qualification &amp; Prototyping, Minimal Viable Product (MVP), Development &amp; Go-to-Market Strategy, Business Scaling &amp; Growth Hacking in Digital.
 • Zdeněk TOMÍČEK

  Zakladatel CEE Attorneys, advokát a podnikatel

  Po zkušenostech z práce v advokacii a mezinárodním businessu v Praze a Londýně založil mezinárodní advokátní kancelář...
  Více informací
  ... která má dnes více jak 100 právníků v osmi zemích regionu střední a východní Evropy. Krom toho založil také úspěšnou consigliere agenturu pro profesionální fotbalisty. Zdeněk pomůže se strategií mezinárodní expanze, inovacemi ve službách a právních nastavení.

Busyman

Chcete mít přehled o novinkách a akcí jako první? Stáhněte si naši App Busyman

Google Play App Store

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
sídlem Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

Kanceláře Busyman najdete na adrese Vojtěšská 245/1, 110 00 Praha 1 - Nové Město

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.