Mentoring s andělskými investory & profesionály z businessu

Získejte zpětnou vazbu a podporu od lidí, kteří mají za sebou reálné zkušenosti.

Rozjíždíte svůj business a chcete mít jistotu, že se ubíráte správným směrem? Nechcete být na řešení problémů a rozhodování sami?

Sestavili jsme pro vás intenzivní a systematický mentoringový program, kterým vás provedou andělští investoři rekrutovaní přímo z aktivních členů Busyman Clubu. Program se zaměřuje zejména na zpětnou vazbu od profesionálů, která je pro zakladatele projektů i fungující firmy podstatná. Na základě konkrétních potřeb lze pak cílit přímo na získání kapitálu, a to nejen pro seed fázi projektu. U zajetých firem lze financovat například restrukturalizaci nebo vstup strategického partnera.

PROFESIONÁLNÍ BUSINESS PLÁN ZA 21 HODIN

Stlačte roky na měsíce, měsíce na týdny, týdny na dny

 • Business plán je forma ochrany před dalšími roky práce či nevhodně investovanými prostředky
 • Business plán je dokument, který shromažďuje všechna nejdůležitější fakta, myšlenky a strategie na jednom místě
 • Business plán není nutné připravovat jen v případě, že hledáte investora — i pro vás samotné je to potvrzení faktu, že máte jasně vydefinovanou a popsanou cestu, která ekonomicky dává smysl

OUTSOURCING MANAGEMENTU PRO FIRMY (EXECUTIVE BOARD)

Řízení, rozvoj nebo restrukturalizace firmy týmem externích mentorů

 • Mentoring pro firmy podrobně analyzuje aktuální stav společnosti a navrhuje potřebné změny
 • Mentoring pro firmy dohlíží nebo přímo řídí klíčové činnosti, strategické plánování a organizační strukturu
 • Mentoring pro firmy kontroluje a vyhodnocuje implementaci doporučených změn

Potřebujete profesionální business plán, kterým zvýšíte svou šanci u investora?
Potřebujete podporu zkušených mentorů při řízení, rozvoji či restrukturalizaci své firmy?

Naši mentoři

 • Filip MAJOR

  zakladatel Busyman.cz, kreativec, obchodník a investor

  Filip Vám pomůže od nastavení smysluplnosti obchodního modelu, od logiky webových platforem, až po strategii vyjednávání s investory...

  Více informací

  ... o potenciálním vstupu do vašeho projektu. Samozřejmostí je také správné uchopení přípravy podkladů a prezentací tak, aby vaše argumentace byla zcela neprůstřelná a šance na oslovení,  zaujetí vhodného investora se maximalizovaly. Jsou mu blízké také finanční technologie, obchod, textilní a automobilový průmysl, digitalizace v gastronomii, ale i umění a design, které jsou jeho koníčkem.

 • Jaroslav WEIS

  obchodník, investor a mentor

  Má za sebou background v několika FMCG firmách od pozice KAM až po obchodního ředitele v miliardové mezinárodní firmě.

  Více informací

  Nechybí mu více než 15 leté zkušenosti s budováním a vedením týmů v ČR a SR, nastavováním obchodní a distribuční strategie, produktového mixu a řízením zákazníků.

 • Pavel NÝČ

  spoluzakladatel, manažer, ex-ředitel Neoluxor

  V roce 1990 spoluzaložil vydavatelství Fragment, které do prodeje v roce 2014 patřilo mezi 5 největších v ČR.

  Více informací

  Založil síť knihkupectví Booknet (dnes Knihcentrum.cz). Pracoval také jako GM sítě knihkupectví Neoluxor (dnes Luxor), kde prováděl firmu náročným obdobím změny vlastníka.

 • Vít ENDLER

  ex generální ředitel MALL.cz. a MALL.pl

  Může nabídnout významné zkušenosti z e-commerce, ale také s budováním firmy v zahraničí z 0 na 150 zaměstnanců a 1 miliardu obratu.

  Více informací

  Zkušenosti s řízením kolosu s více jak 1000 zaměstnanci a 8 miliardami obratu v 6 zemích Evropy a také samozřejmě budování technologického startupu.

 • Jakub DOMITRA

  executive director

  Mezi jeho silné oblasti patří komunikace s projekty ve všech fázích připravenosti a pomoc s přípravou základních materiálů...

  Více informací

  ...proto má poměrně velký přehled a zkušenosti ohledně hledání potenciálu projektů a na které kroky se zaměřit jako první, aby byl efekt ze startu co nejvyšší. Zároveň má za sebou technické vzdělání a široký přehled o trhu v oblasti startupů.

 • Jan KUFEL

  marketing communication / brand management

  Založil Zásilkovnu, stál u zrodu více než 100 CZ/SK e-shopů a spoluvytvářel brandovou identitu předních českých on-line značek...

   

  Více informací
   
  Superschopnost: kombinace marketingu, brand strategií a vývoje. Srdce mu bije pro řešení nejnáročnější kreativních i technických oříšků. Miluje rychlá auta, možná proto, že ho baví pohybovat se v řadě případů na hraně. Důsledkem toho je však dokonalý focus a maximalismus, který přenáší na klientské a také své vlastní projekty. 
   
   
 • Karel VIDECKÝ

  senior marketing manager & social media strategist

  Duší markeťák, srdcem obchoďák...

  Více informací

  Baví mě go to market strategie, sociální sítě a hledání kreativních řešení, jak zasáhnout cílovou skupinu. Mám zkušenosti s plánováním a produkcí 300+ kampaní pro jednu z největších internetových skupin v CEE a další on-line hráče.

 • Yvonne MUELLER

  podnikatelka, optimistka, mentorka

  Yvonne vám pomůže v oblasti osobního rozvoje (empatie, komunikace, integrita), firemní kultury a vize...

  Více informací

  Dále vám může pomoci v otázce brandingu či corporate identity. Tyto soft části jak jednotlivců, tak firem jsou nedílnou součástí správného fungování každé firmy - začínající stejně jako rozběhnuté.

  Yovnne dlouhodobě mentoruje jednotlivce, stejně tak firmy. Jednotlivcům pomáhá v objevení silných stránek, budování osobní značky, stejně tak, aby se cítili ve svém životě době, uměli nastavit správné hranice a dobře komunikovali. U firem se jedná o mentorování skupin na různá témata v oblasti soft skills, což vede k větší důvěře, vzájemnému pochopení, a tedy i urychlení procesů. 

 • Jakub BRADA

  pomáhá tvořit efektivní firmy

  12 let praxe na pozicích vedoucího oddělení dodavatelské kvality a strategického nákupu...

   

  Více informací

  ..pro firmy jako Siemens Elektromotory a Promet Group. 

  Díky získaným zkušenostem vám dokáže pomoci popsat stávající procesy ve firmě a navrhnout efektivní řešení jejich optimalizace.

  Audit stávajících procesů – projde s vám vaše stávající procesy, společně je popíšete, zakreslíte je do mind map a určíte jednotlivé odpovědnosti.

  Definice úzkých míst – společně s vám najde riziková místa jako zastupitelnost odpovědností, přetížení pracovníků, aj. a navrhnete efektivní řešení bez vícenákladů.

   

 • Zdeněk HAŠEK

  senior marketingový a prodejní profesionál, golfista

  20 let zkušeností z prostředí velkých firem a korporátů. V ČR i zahraničí... 

   

  Více informací

  Kvůli rozšíření zkušeností z e-commerce také z Alza.cz. Zkušený manažer s historií v různých odvětvích (prémiové lihoviny, automobily, malé domácí spotřebiče, média, maloobchod s módou, potravinami i e-commerce). Jeho zkušenosti jsou opravdu široké. Podílel se například na uvádění značek jako je Becherovka nebo Eta. Zvládá řízení rostoucích firem i krizový management.

   

 • Matúš KARAFFA

  spoluzakladatel, manažer, ex-CEO Feedo.cz (ČR,SK,PL)

  Může vám nabídnout významné zkušenosti z e-commerce, budováním týmu, infrastruktury...

   

  Více informací

  ... a managementu startupu s obratem €25 mio.

  V roce 2010 spoluzaložil e-shop Feedo.cz, z kterého vybudoval největšího hráče ve své kategorii v Česku, na Slovensku a Polsku. Po 5 letech firmu úspěšně exitoval německému strategickému partnerovi Windeln.de.Při rozhodování nikdy nedá dopustit na čísla a má rád vše spočítané. Ale ví, že business je hlavně o lidech, emocích, sympatiích, rozhodnutích a exekutivě. V rámci mentoringu vám poradí při tvorbě business plánu, jeho realizaci a pokusí se předat své zkušenosti s vícerými investory v jeho vlastních projektech, ale i své zkušenosti z pozice investora. 

   

Potřebujete profesionální business plán, kterým zvýšíte svou šanci u investora?
Potřebujete podporu zkušených mentorů při řízení, rozvoji či restrukturalizaci své firmy?

Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.