Mentoring s andělskými investory & profesionály z businessu

Získejte zpětnou vazbu a podporu od lidí, kteří mají za sebou reálné zkušenosti.

Rozjíždíte svůj business a chcete mít jistotu, že se ubíráte správným směrem? Nechcete být na řešení problémů a rozhodování sami?

Sestavili jsme pro vás intenzivní a systematický mentoringový program, kterým vás provedou andělští investoři rekrutovaní přímo z aktivních členů Busyman Clubu. Program se zaměřuje zejména na zpětnou vazbu od profesionálů, která je pro zakladatele projektů i fungující firmy podstatná. Na základě konkrétních potřeb lze pak cílit přímo na získání kapitálu, a to nejen pro seed fázi projektu. U zajetých firem lze financovat například restrukturalizaci nebo vstup strategického partnera.

PROFESIONÁLNÍ BUSINESS PLÁN ZA 21 HODIN

Stlačte roky na měsíce, měsíce na týdny, týdny na dny

 • Business plán je forma ochrany před dalšími roky práce či nevhodně investovanými prostředky
 • Business plán je dokument, který shromažďuje všechna nejdůležitější fakta, myšlenky a strategie na jednom místě
 • Business plán není nutné připravovat jen v případě, že hledáte investora — i pro vás samotné je to potvrzení faktu, že máte jasně vydefinovanou a popsanou cestu, která ekonomicky dává smysl

OUTSOURCING MANAGEMENTU PRO FIRMY (EXECUTIVE BOARD)

Řízení, rozvoj nebo restrukturalizace firmy týmem externích mentorů

 • Mentoring pro firmy podrobně analyzuje aktuální stav společnosti a navrhuje potřebné změny
 • Mentoring pro firmy dohlíží nebo přímo řídí klíčové činnosti, strategické plánování a organizační strukturu
 • Mentoring pro firmy kontroluje a vyhodnocuje implementaci doporučených změn

Potřebujete profesionální business plán, kterým zvýšíte svou šanci u investora?
Potřebujete podporu zkušených mentorů při řízení, rozvoji či restrukturalizaci své firmy?

Naši mentoři

 • Filip MAJOR

  zakladatel Busyman.cz, kreativec, obchodník a investor

  Filip Vám pomůže od nastavení smysluplnosti obchodního modelu, od logiky webových platforem, až po strategii vyjednávání s investory...

  Více informací

  ... o potenciálním vstupu do vašeho projektu. Samozřejmostí je také správné uchopení přípravy podkladů a prezentací tak, aby vaše argumentace byla zcela neprůstřelná a šance na oslovení,  zaujetí vhodného investora se maximalizovaly. Jsou mu blízké také finanční technologie, obchod, textilní a automobilový průmysl, digitalizace v gastronomii, ale i umění a design, které jsou jeho koníčkem.

 • Jaroslav WEIS

  obchodník, investor a mentor

  Má za sebou background v několika FMCG firmách od pozice KAM až po obchodního ředitele v miliardové mezinárodní firmě.

  Více informací

  Nechybí mu více než 15 leté zkušenosti s budováním a vedením týmů v ČR a SR, nastavováním obchodní a distribuční strategie, produktového mixu a řízením zákazníků.

 • Pavel NÝČ

  spoluzakladatel, manažer, ex-ředitel Neoluxor

  V roce 1990 spoluzaložil vydavatelství Fragment, které do prodeje v roce 2014 patřilo mezi 5 největších v ČR.

  Více informací

  Založil síť knihkupectví Booknet (dnes Knihcentrum.cz). Pracoval také jako GM sítě knihkupectví Neoluxor (dnes Luxor), kde prováděl firmu náročným obdobím změny vlastníka.

 • Vít ENDLER

  ex generální ředitel MALL.cz. a MALL.pl

  Může nabídnout významné zkušenosti z e-commerce, ale také s budováním firmy v zahraničí z 0 na 150 zaměstnanců a 1 miliardu obratu.

  Více informací

  Zkušenosti s řízením kolosu s více jak 1000 zaměstnanci a 8 miliardami obratu v 6 zemích Evropy a také samozřejmě budování technologického startupu.

 • Jakub DOMITRA

  executive director

  Mezi jeho silné oblasti patří komunikace s projekty ve všech fázích připravenosti a pomoc s přípravou základních materiálů...

  Více informací

  ...proto má poměrně velký přehled a zkušenosti ohledně hledání potenciálu projektů a na které kroky se zaměřit jako první, aby byl efekt ze startu co nejvyšší. Zároveň má za sebou technické vzdělání a široký přehled o trhu v oblasti startupů.

 • Karel VIDECKÝ

  senior marketing manager & social media strategist

  Duší markeťák, srdcem obchoďák...

  Více informací
  Baví mě go to market strategie, sociální sítě a hledání kreativních řešení, jak zasáhnout cílovou skupinu. Mám zkušenosti s plánováním a produkcí 300+ kampaní pro jednu z největších internetových skupin v CEE a další on-line hráče.
 • Yvonne MUELLER

  podnikatelka, optimistka, mentorka

  Yvonne vám pomůže v oblasti osobního rozvoje (empatie, komunikace, integrita), firemní kultury a vize...

  Více informací

  Dále vám může pomoci v otázce brandingu či corporate identity. Tyto soft části jak jednotlivců, tak firem jsou nedílnou součástí správného fungování každé firmy - začínající stejně jako rozběhnuté.

  Yovnne dlouhodobě mentoruje jednotlivce, stejně tak firmy. Jednotlivcům pomáhá v objevení silných stránek, budování osobní značky, stejně tak, aby se cítili ve svém životě době, uměli nastavit správné hranice a dobře komunikovali. U firem se jedná o mentorování skupin na různá témata v oblasti soft skills, což vede k větší důvěře, vzájemnému pochopení, a tedy i urychlení procesů. 

 • Jakub BRADA

  pomáhá tvořit efektivní firmy

  12 let praxe na pozicích vedoucího oddělení dodavatelské kvality a strategického nákupu...

   

  Více informací

  ..pro firmy jako Siemens Elektromotory a Promet Group. 

  Díky získaným zkušenostem vám dokáže pomoci popsat stávající procesy ve firmě a navrhnout efektivní řešení jejich optimalizace.

  Audit stávajících procesů – projde s vám vaše stávající procesy, společně je popíšete, zakreslíte je do mind map a určíte jednotlivé odpovědnosti.

  Definice úzkých míst – společně s vám najde riziková místa jako zastupitelnost odpovědností, přetížení pracovníků, aj. a navrhnete efektivní řešení bez vícenákladů.

   

 • Zdeněk HAŠEK

  senior marketingový a prodejní profesionál, školitel a lektor

  25 let zkušeností z prostředí středních a velkých firem, čských i zahraničních... 

   

  Více informací

  Expert na strategické planování a řízení značek. Zkušený manažer s hitorií v moha oborech ( premiové lihoviny, auta, elektrostpotřebiče, media, maloobchod a e-commerce). Zvládá řízení rostoucích firem i krizový management. 

 • Matúš KARAFFA

  spoluzakladatel, manažer, ex-CEO Feedo.cz (ČR,SK,PL)

  Může vám nabídnout významné zkušenosti z e-commerce, budováním týmu, infrastruktury...

   

  Více informací

  ... a managementu startupu s obratem €25 mio.

  V roce 2010 spoluzaložil e-shop Feedo.cz, z kterého vybudoval největšího hráče ve své kategorii v Česku, na Slovensku a Polsku. Po 5 letech firmu úspěšně exitoval německému strategickému partnerovi Windeln.de.Při rozhodování nikdy nedá dopustit na čísla a má rád vše spočítané. Ale ví, že business je hlavně o lidech, emocích, sympatiích, rozhodnutích a exekutivě. V rámci mentoringu vám poradí při tvorbě business plánu, jeho realizaci a pokusí se předat své zkušenosti s vícerými investory v jeho vlastních projektech, ale i své zkušenosti z pozice investora. 

   

 • Jan DRYÁK

  zaměřený na PR, marketingovou komunikaci, content marketing

  V současné době je spoluvlastníkem marketingové agentury, která poskytuje klientům marketingový consulting.

  Více informací

  Dříve založil Daewoo Leasing Czech Republic, 7 let působil v ČSOB Leasing na pozici PR a marketingového manažera, 6 let v Cebii, kde se zasloužil o rozšíření mediální komunikace stáčení automobilů. Je zaměřený na business development s využitím PR a marketingových nástrojů, také může pomoci s vytvořením marketingové kampaně i globální marketingové strategie

 • Petr CHOTĚBOR

  odborník na e-commerce, digital marketing, weby, online kampaně

  Je spoluzakladatelem a spoluvlastníkem marketingové agentury.

  Více informací

  Řadu let pracoval na automotive projektech jako Autotým, či HoppyGo, v Cebii připravoval mobilní aplikaci pro motoristy. Mimo automotive se zaměřuje především na inovace v oblasti e-commerce. Má zkušenost s vlastním budováním startupových projektů. Dotákže také pomoci se sociálními sítěmi, analýzami a business intelligence. Je milovníkem aut a whisky.

 • Anton TITOV

  Business Innovations, Product Management and Growth Hacking

  Pomáhá společnostem dostat se od nápadu k podnikání, od malých společností do velkých.

   

  Více informací

  Expert na Digital Performance a Digital Presence. Lean Stack certifikován Ashem Mauryou. Vede inovační týmy pro vedoucí pracovníky úrovně C / B-1 v TOP společnostech v České republice. Na základě odborných znalostí z více než 60 inovačních projektů, se s vámi ríd podělí o své zkušenosti a pomůžu vám s: Innovation Mindset Innovation, Strategy Business Opportunities & Solution Discovery, Markets and Solution Qualification & Prototyping, Minimal Viable Product (MVP), Development & Go-to-Market Strategy, Business Scaling & Growth Hacking in Digital.

 • Zdeněk TOMÍČEK

  Zakladatel CEE Attorneys, advokát a podnikatel

  Po zkušenostech z práce v advokacii a mezinárodním businessu v Praze a Londýně založil mezinárodní advokátní kancelář...

  Více informací

  ... která má dnes více jak 100 právníků v osmi zemích regionu střední a východní Evropy. Krom toho založil také úspěšnou consigliere agenturu pro profesionální fotbalisty. Zdeněk pomůže se strategií mezinárodní expanze, inovacemi ve službách a právních nastavení.

 • Filip SOUKUP

  Obchodní procesy, krizové nastavení obchodu, obchodní dovednosti

  V podnikatelském světě se pohybuje od 17 let...

  Více informací

  Většinu času se věnoval obchodu a prodeji. Založi podnikatelský inovační klub BoostUp ZČU určený všem, kteří se chtějí posunout a rozvíjet svou podnikatelskou myšlenku. Posledním projektem a založenou společností je FS Advisory Group s.r.o., pod kterou spouští projekt na pomoc firmám v krizovém řazení a nastavení Recovery Plan. Společně s tím se podílí na pořádání nejrůznějších eventů, jako jsou například Boost Up night, StartUp Weekend a Plzeňský Business Kotel. Je členem sdružení podnikatelů Business for Breakfast a Podnikatelského klubu Fenomén.

Potřebujete profesionální business plán, kterým zvýšíte svou šanci u investora?
Potřebujete podporu zkušených mentorů při řízení, rozvoji či restrukturalizaci své firmy?

Busyman

Chcete mít přehled o novinkách a akcí jako první? Stáhněte si naši App Busyman
Google Play App Store

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.