Tag: móda

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/06/2013

Hledám investora, který by finančně podpořil projekt v oblasti retailového prodeje zboží. Jedná se o dovoz sportovního zboží, respektive snowboardů a vázání. Již je vše připraveno spolu s dodavateli, ovšem pro pokrytí prodeje na českém trhu, bude nutný větší kapitál. Nyní je již zainvestováno kolem 200 tisíc Kč. 

První prodejny jsou rozjednány a vše je již ve fázi, kdy chybí dostatečná investice pro pokrytí skladových zásob.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Chtěla bych otevřít obchod s hand-made oblečením od menších nezávislých návrhářů – oblečení, bižuterie, šperky, doplňky, a další zajímavé věci, a to nejen zboží související s odíváním.

Hledám investora, která by nabídl svůj kapitál na provoz takového obchodu. Je vymyšlena koncepce, obchodní strategie a marketingová propagace – v maloobchodě téměř nevyužívaný způsob a přitom velmi účinný.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám společníka, investora pro zafinancování podnikání v oblasti prodeje sportovního oblečení a sportovního vybavení španělské značky Astore (oblekají např. fotbalové kluby Primera division Osasuna, Sporting Gijon, San Sebastian).

Nabízím jejich produkty jako jediný v ČR (můžete vidět na www.astore.es)

Požadovaná výše investice- 400 000 Kč

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledáme partnery z ČR a východoevropských zemí pro franchisingové rozšíření exkluzivního prodeje luxusních italských módních značek ARMANI, DOLCE & GABBANA, VERSACE, FERRÉ a další...

Jedná se o zaběhlou společnost dovážející z italských butiků kolekce známých módních návrhářů za velmi zajímavé ceny a nabízející otevření vlastního outletového butiku s podporou značkové multi-brandové obchodní sítě.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/08/2013

Prodám kompletně zařízený obchod s luxusní módou v centru Prahy. Obchod se nachází u exkluzivní lokaci Prahy 1, v těsné návaznosti na ulici Na Příkopech. Interiér je zařízen ve vysokém standardu, vycházejícím z vytříbeného italského vkusu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 13/03/2019

Jedná se o start-up garantující nejlepší nabídku značek ekologicky zaměřené módy na jednom místě. Dokáže obsáhnout všechny ekologické aspekty – organickou výrobu, fair trade, veganské produkty, recyklaci atd.

V současné době má v nabídce 30 značek a letos ji rozšíří o další. V současné době je centrem obchodu a expedice zásilek Praha, ovšem cílem je expandovat.

Typ: Projekt
Vytvořeno 06/08/2017

„Jsme designéři a vývojáři. Naším produktem je design, zejména téma šátku jako užitého autorského díla, který je současně výtvarným objektem i komunikačním médiem. Nabízíme našim klientům pocit jedinečnosti s jistotou kvality. Vzácnost našich produktů vytváříme tak, že od každého designu vyrábíme velmi malé kolekce 10-50 ks. Byznys stavíme, kromě unikátnosti a kvality designových produktů, na vývoji aplikací umožňující našim klientům nevšední zážitky.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 15/04/2015
Za projektem stojí dva kamarádi, kteří společnost založili v únoru 2014 jako značku nabízející zakázkové šití klasické pánské módy. Aktuálně je v nabídce šití obleků, sak, košil a kabátů na míru. Vedle toho dále zakázková vyráboba pánských aktovek. V létě 2014 autoři začli nabízet doplňkový sortiment francouzské značky Breuer (kravaty, kapesníčky, kšandy).
 
V dubnu 2015 se sortiment rozšíří o nabídku luxusních italských bot a mnohé další.