Největší online platforma na propojování startupů a angel investorů

Busyman.cz je internetová platforma, která propojuje autory inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory, firmami a institucemi, které hledají nové směry v podnikání a investují své zdroje do inovací.

Busyman reprezentuje člověka - autora podnikatelského nápadu nebo investora, který se rozhodnul být “busy”, vzít svůj osud do vlastních rukou a začít podnikat! Je to člověk, který má jasný cíl - stát se absolutně nezávislým a zároveň dělat pouze to, co ho naplňuje! Chce toho dosáhnout čistým a férovým způsobem.

Jak Busyman funguje?

Máte originální nápad a opravdové zapálení pro věc?
Potřebujete pomoci s rozjezdem nebo rozvojem svého podnikání?

Chcete pomoci s rozjezdem nadějných projektů?
Chcete investovat do nadějných projektů nebo se stát mentorem?

Novinky ze světa startupů, podnikání a investování

  • LIVE SWEATERS, BE THE SHOW otevřeli showroom

    12.06.2019

    V roce 2016 nás oslovil Michal Richter se svým projektem LIVE SWEATERS. Tehdy byl projekt hlavně na papíře a trvalo celé tři měsíce, než jsme jej spolu s ním připravili pro představení investorům. Nicméně vložený čas se vyplatil a na projekt se brzy po jeho zalistování do naší databáze přihlásil člen Busyman Klubu, který po krátké době od seznámení se s Michalem do něj investoval.

ve spolupráci s

Přepravování „kolmo“ si v poslední době získává stále více příznivců. V rámci snahy o dostatek pohybu a o zlepšení životního prostředí vídáme cyklisty na silnicích v jakoukoli roční dobu. Spolu s nimi ale u nich často narážíme na absenci jakéhokoli druhu reflexního značení či helmy. Někteří to považují za zbytečnou součást výbavy, jiní ze sebe […]Příspěvek Bezpečí a móda v jednom. I na kole můžete vypadat dobře   pochází z starty.cz
I když se to možná nezdá, neslyšící se mohou dobře uplatnit jako řidiči alternativní taxislužby. Musíte být připraveni na to, že s ním budete komunikovat prostřednictvím sms zpráv, nebo tabulkou s fixou.   Juan Paolo Luciano měl problém najít práci, když se přestěhoval do Kalifornie. „Kdykoliv jsem dostal odpověď na pohovor, posléze zjistili, že jsem […]Příspěvek Technologie dávají práci. Neslyšící řidič není výjimkou pochází z starty.czProjekty

Partneři