Největší online databáze podnikatelských projektů v České republice

Busyman.cz je internetová platforma, která propojuje autory inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory, firmami a institucemi, které hledají nové směry v podnikání a investují své zdroje do inovací.

Busyman reprezentuje člověka - autora podnikatelského nápadu nebo investora, který se rozhodnul být “busy”, vzít svůj osud do vlastních rukou a začít podnikat! Je to člověk, který má jasný cíl - stát se absolutně nezávislým a zároveň dělat pouze to, co ho naplňuje! Chce toho dosáhnout čistým a férovým způsobem.

Jak Busyman funguje?

Máte originální nápad a zapálení pro věc?

Potřebujete pomoci s rozjezdem nebo rozvojem svého podnikání?

Najít investora

Chcete pomoci s rozjezdem nadějných projektů?

Chcete investovat nebo se stát mentorem?

Najít startup

Novinky ze světa startupů, podnikání a investování

  • VIRTOOAL

    29.10.2018

    Další z projektů, realizovaných na Busyman.cz, na který jsme opravdu hrdí, je právě VIRTOOAL (www.virtooal.com), který řeší jeden z nejpalčivějších problémů všech e-shopů s oblečením, doplňky a kosmetikou.

ve spolupráci s

Už z dálky mě vábí okna lemovaná Pac-manem a okraje vchodu zaplněné kostičkami z Tetrisu. Jakožto fanouškovi videoher mi neunikla informace o nedávno otevřeném muzeu videoher na Nábřeží kapitána Jaroše v Praze. Přijdu proto o něco blíž a nakouknu do otevřených dveří. V tu chvíli mě pohltí pocit, že jsem se dostal do ráje každého videoherního retronauta. Naproti mně […]Příspěvek Za historií videoher do interaktivního muzea v Praze pochází z starty
Handicapovaní sportovci nám mohou ukázat, že není důvod se vzdávat, ale naopak i s tělesným postižením žít své životy naplno. Mnoho takových u nás dělá sporty, které jsou tomu přizpůsobené jako například sledge hokej. Už jste ale viděli handicapované surfaře? Adapted nebo adaptive (tedy přizpůsobený) surfing je právě pro lidi s nějakým tělesným postižením. Prvním Čechem a […]Příspěvek Para surfaři vybrali peníze na hithitu, aby mohli reprezentovat Česko pochází z startyProjekty

Partneři