Největší online platforma na propojování startupů a angel investorů

Busyman.cz je internetová platforma, která propojuje autory inovativních nápadů, start-up projektů a alternativních investičních příležitostí se soukromými investory, firmami a institucemi, které hledají nové směry v podnikání a investují své zdroje do inovací.

Busyman reprezentuje člověka - autora podnikatelského nápadu nebo investora, který se rozhodnul být “busy”, vzít svůj osud do vlastních rukou a začít podnikat! Je to člověk, který má jasný cíl - stát se absolutně nezávislým a zároveň dělat pouze to, co ho naplňuje! Chce toho dosáhnout čistým a férovým způsobem.

Jak Busyman funguje?

Máte originální nápad a opravdové zapálení pro věc?
Potřebujete pomoci s rozjezdem nebo rozvojem svého podnikání?

Chcete pomoci s rozjezdem nadějných projektů?
Chcete investovat do nadějných projektů nebo se stát mentorem?

Novinky ze světa startupů, podnikání a investování

  • BUSYMAN POMÁHÁ ROZVOJI KULTURNÍHO DĚDICTVÍ

    15.05.2019

    Již po druhé jsme ve spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou pořádali trénink a workshop v rámci mezinárodního projektu pod záštitou Evropské unie s názvem „Od myšlenky k realizaci“. Tentokrát pro zástupce státních organizací, jejichž úkolem je rozvíjet a předávat kulturní dědictví Jihočeského kraje a podporovat začínající projekty z této oblasti.

ve spolupráci s

Většina z nás sice nemá vše, co by si přála, ale máme alespoň možnost to získat. Dvě ruce, dvě nohy, zdravé tělo, to je něco, co považujeme za samozřejmost. Někdy bychom se nad tím však měli zkusit zamyslet trochu jinak. Jsou lidé, kteří by si právě ono zdraví přáli ze všeho nejvíce, ale mít ho prostě […]Příspěvek Jednonohá tanečnice Sudha Chandran pochází z starty.cz
Vzít si příbor a v klidu se najíst – úkon, který je pro mnohé lidi samozřejmostí. Pro lidi trpící například Parkinsonovou nebo Huntingtonovou chorobou to však tak jednoduché není. Třes rukou je omezuje především při jídle, na což reagovali tvůrci speciálního příboru pro osoby postižené třesem rukou. Lidé, kteří trpí Parkinsonovou chorobou nebo mají problém s tremorem […]Příspěvek Speciální příbor pomáhá postiženým. K sehnání je už i v Česku. pochází z starty.czProjekty

Partneři