Podpořtě BUSYMAN.cz na Facebooku

Sociální sítě se stávají stále důležitějšími informačními kanály a nezbytnou součástí našeho života.  Právě ony tvoří věrnou uživatelskou komunitu a pomocí virtuálního světa informují uživatele o novinkách, dění a situaci dané oblasti.

BUSYMAN.cz působí na Facebooku několik měsíců, proto bychom byli rádi, kdyby se povědomí našich stránek mezi uživateli Facebookových stránek ještě více rozšířilo.

Portál BUSYMAN.cz disponuje širokou klientelou jak z řad investorů, tak nositelů inovativních nápadů. Naším cílem je proniknutí do povědomí uživatelů Facebookových stránek ještě více. Proto bychom rádi vyzvali návštěvníky a uživatele portálu BUSYMAN.cz, zda by nám nedali „Líbí se mi“ na naší Facebookové stránce a současně nám tak nepomohli s rozšířením portálu BUSYMAN.cz prostřednictvím této sociální sítě.

Co Vám přinese, když dáte „Líbím se mi“ naší stránce?

Budete snadno a rychle informováni o jednotlivých inovativních projektech, jejichž databáze roste ze dne na den. Dále získáte přehled o dalších aktivitách a nových službách, které BUSYMAN.cz nabízí. Mimo jiné budete informováni o akcích pořádaných námi, nebo našimi partnery.

"Líbí se mi" můžete dát zde: https://www.facebook.com/pages/busymancz/164956576853881

 

Za podporu našho portálu velmi děkujeme a vážíme si jí.

Váš BUSYMAN Tým