Další ročník Laboratoře Nadace Vodafone je tady.

Disponujete zajímavou myšlenkou, jak by se dala technologie využít k tomu, aby přispěla k pozitivní změně ve společnosti? Nemáte dostatek odvahy váš projekt zrealizovat, nevíte kde začít? Nebo na projektu již pracujete, ale nevíte jak dál? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, máte možnost zúčastnit se programu Laboratoř Nadace Vodafone, který je určený neziskovým organizacím a sociálním podnikům, které pomocí technologií pomáhají řešit společenské a environmentální problémy a mají za cíl získat řádově tisíce uživatelů.

Díky bohatému programu zahrnujícímu řadu workshopů, mentoring, finančních prostředků ve výši 50 000 Kč a experimentům postavených na metodice Lean Startup přizpůsobené pro společenské inovace, mají účastnící možnost svůj projekt otestovat a doladit dříve, než do něj vloží mnoho energie, finančních prostředků a času.

Projekty, které absolvují program Laboratoře, se mohou následně ucházet o řádově vyšší finanční podporu přesahující 1 milion Kč v rámci programu Technologie pro společnost.

Se svými nápady se můžete hlásit do 9. 9. 2014. Přihlášku, kritéria a příklady pro inspiraci najdete na webu Laboratoře Nadace Vodafone. Projekt nabízí i vstupní konzultaci s organizátory, při které se může daný autor projektu ujistit, zda jeho projekt splňuje daná kritéria.