Tag: technologie

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/08/2018

Jedná se o český software, který navrací zadavatelům internetové reklamy kontrolu nad jejich výdaji. Velmi jasně a přehledně měří efektivitu vložených prostředků do jednotlivých marketingových nástrojů, díky čemuž klienti docílí vyšší efektivity a konverze na potenciální klienty.
 
Projekt cílí primárně na B2B segment, marketingové agentury a velké společnosti, jejichž výdaje na reklamu jsou vysoké, potřebují je tedy sledovat, vyhodnocovat a zlepšovat.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 22/06/2018

Bezpečnostní výzvy posledních let znovu zdůraznily potřebu širšího přístupu k jejich řešení. Jakkoli jsou odsouzeníhodné, nelze se apriorně spoléhat na to, že by jejich riziko v nejbližší době pominulo. Odpovědné osoby intenzivně usilují o jejich včasné odhalování, předcházení jejich uskutečnění, zmírnění následků. Přesto je zřejmé, že svoji roli může v tomto úsilí sehrát i podnikatelský sektor.

Typ: Projekt
Vytvořeno 15/06/2018

Napadlo vás někdy, jak by vypadaly výrobky z materiálu, který má vzhled kůže, ale nemusí mít švy a je přírodní, rozložitelný, tedy nezatěžující životní prostředí? Kupříkladu kabelky, nábytek, oblečení, autosedačky… V podstatě jakýkoliv produkt. Přesně takovému se věnují autoři v své startupové firmě.

Typ: Projekt
Vytvořeno 09/04/2018

Autor vyvinul časovou schránku, pouzdro, do které člověk, obec, škola nebo jakákoliv jiná instituce uloží to, co chce, aby se o nich v budoucnu někdo dozvěděl. Projekt s sebou nese velmi zajímavou myšlenku, která byla mezi lidmi průběžně i historicky realizována. Doposud není na trhu produkt, který by umožnil komukoliv, ať již městům či obyčejným lidem, kteří chtějí uchovat památku na svou generaci, toto realizovat.

Typ: Projekt
Vytvořeno 01/08/2013

Hledám investora na Dvouokruhové tepelné čerpadlo nové koncepce, které v zimě pracuje jako klasické tepelné čerpadlo vzduch-voda a slouží k ohřevu topné a užitkové vody, ale díky využívání předehřátého vzduchu s výrazně vyšší účinností. V letním období pak využívá horký vzduch ze střešních slunečních kolektorů jako „kotel“ na výrobu páry z vhodné kapaliny s nižším bodem varu pro využití v „kufrové tepelné elektrárně“ s membránovým parním motorem.

Typ: Projekt
Vytvořeno 03/07/2018

Autor vyvinul revoluční platformu pro digitální komiksy, která umožňuje čtenáři daleko bohatší zážitek díky přidané iluzi prostoru v kresbě, jednoduchému scrolování, originálním soundtrackům a zvukovým efektům. Zážitek z četby je tak mnohem silnější, čtenář je přímo „vtažen“ do děje.

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/06/2013

Hledám investora na podporu projektu stavby originalních zakázkových motocyklů. Soukromá společnost a výrobna chopper motorek na zakázku. Další informace o projektu a podrobná čísla předložím při osobním setkání.

pro zájem o bližší informacer k tomuto projektu prosím kontaktujte info@busyman.cz

Typ: Projekt
Vytvořeno 01/08/2013

Hledám investora do rozšíření firmy se zaměřením na LED technologii. Jedná se o vybudování VO a MO prodejny se vzorkovnou na průmyslové, pouliční, kancelářské a domovní LED úsporné osvětlení. Zkušenosti s LED technologií máme.

V okolí Pardubic chybí takový projekt zaměřený pouze na úsporné osvětlení. Konkurenční výhody: lukrativní místo, zkušenosti, reference, vybudovaná klientela atd.

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/06/2013

Hledám investora na podporu prodejního konceptu projektu technologie zpracování betoru.

Jedná se o jedinečnou technologie zpracování betonu, kde betonové výrobky splňují nejnáročnější požadavky evropských norem. Díky této technologii nabízíme více jak 100 typů dlažby, obkladů a dalších betonových prvků s výběrem ze 40ti barevných odstínů a vytváří tak nadčasovou a zárověń přirozeně působící architekturu.

Odhadovaná doba realizace projektu- 2 měsíce

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/06/2013

Hledáme investora, který by podpořil projekt výroby vodíkového topení s vlastní výrobou vodíku.

Využití především pro rodinné domy. Projekt je ve stavu hotového prototypu.

Pro bližší informace prosím kontaktujte obchodní team portálu Busyman.cz

Výše investice - 2 000 000 Kč

Odhadovaná doba realizace projektu - 6 - 8 měsíců

Konkurenční výhody - velmi nízé náklady na provoz.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Představuji Vám evropský systém, který využívá 80% lidí v Evropě. Systém betonových skořepinových tvárnic, který řeší jakýkoliv Váš požadavek v otázce stavby jak pro bydlení, tak i pro průmyslovou výstavbu za minimálních rizik a v nejkratším čase.

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/06/2013

Hledám investora do výroby elektroniky. Jedná se o jednorázový telefon, který lze zakoupit telefon + sim karta, nebo sim karta samostatně. Prodej by byl prostřednictvím samoobslužných automatů, které by byly rozmístěny na letištích a nádražích. Tento projekt je unikátní svojí cenou - 399 Kč prodejní cena púřístroje + sim karta v hodnotě 200 / 500 / 1000 Kč. Jednání s operátory již probíhá. Podnikatelský plán k dispozici.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám investpora pro projekt výroby moderní technologie LED osvětlení (žárovky / lineární zářivky).

Návratnost: 1rok (i s navýšením)

Konkurenční výhody projektu - vlastní značka a zkušenosti v oboru, distribuční sít, využití všech prodejních kanálů, vysoce užitná hodnota pro klienta, realizační tým, zmapovaná konkurence, rychlá expanze, mezinárodní působnost (SK, NSR)

Projekt je připraven pro pasivního investora.

Typ: Projekt
Vytvořeno 24/07/2013

Hledám investora na revoluční projekt okapových systémů. Rád bych v České republice zviditelnil revoluční technologii, která znamená zásadní obrat ve výrobě a montáži okapových systémů. Genialita tohoto systému je kromě jiného v tom, že dokáže jako jediný na světě vyrobit okap v celku dle potřebné délky.

Jeho jedinečnost je také ve způsobu uchycení, neboť je opět jediný na světě, který nabízí dvě možnosti a to do klasických háků a za pomoci vnitřních držáků.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám investora se zájmem investovat 250.000 - 350.000 EUR do browserové online karetní hry s dosahem prodejnosti do celého světa. Hra je podporovaná 200 talentovanými umělci z 55 zemí světa, má za sebou 3 roky vývoje a momentálně vstupuje do finální fáze vývoje beta-verze.

Typ: Projekt
Vytvořeno 23/07/2013

Hledám investora pro naši společnost. Tato společnost nabízí jedinečné produkty v oblasti svařování, řezání a nahřívání plamenem s exkluzivním zastoupením v 11 státech Evropy. Naše produkty jsou výsledkem dlouhodobého vývoje špičkových odborníků v této oblasti s důrazem na efektivitu, bezpečnost a ekologii. Naše produkty nahrazují zastaralé použití Acetylenu či málo efektivního Propan Butanu. PW PODUCT ušetří až 80% nákladů spojených se svařováním, řezáním či nahříváním plamenem.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/08/2013

Projektportálu a aplikace pro mobilní telefony sjednocující databáze a servery evidující aktuálně na českém trhu neplatiče, popř. klienty s nízkou platební bonitou. Produkt tohoto typu se zatím na českém trhu nevyskytuje a v rámci téměř všech odvětví ekonomiky může být významnou kontrolou platební bonity vašeho potenciálního klienta.

Produkt by byl uveden na trhu především pro spotřebitele a maloobchodní klienty.

Typ: Projekt
Vytvořeno 29/05/2019

Česká stavební a technologická firma, která vyvinula patentovaný systém zdravého iontového domu, který je založený na podpoře přirozené ionizace vzduchu v obytném prostoru, hledá nové partnery, kteří by podpořili její další rozvoj v oblasti výzkumu a vývoje a pomohli urychlit rozšíření tohoto know-how mezi koncové klienty z řad retailových zájemců o zdravý dům nebo developerů.

Typ: Projekt
Vytvořeno 11/11/2019

Tato platforma je digitální evolucí nemovitostního trhu nejen v ČR.

Na trh přináší komplexní řešení od prověření nemovitosti zvažované k nákupu, přes chytré plánování a evidenci průběhu rekonstrukce, či výstavby, včetně aukce nejrelevantnějších partnerů/dodavatelů, až po následnou péči po stránce archivace a pravidelné aktualizace souvisejících kroků a dokumentů. 

Typ: Projekt
Vytvořeno 30/08/2017

Opotřebené oleje jsou odpadní surovinou a patří mezi „nebezpečný odpad“. Ve větším množství (cca od 0,5t) se vykupují jako druhotná surovina a díky velmi nízké ceně (podle znečištění 1-3 Kč/l) jsou určeny již jen jako „energetické“ oleje převážně ke spalování (hutní průmysl, cementárny, lokální kotle).