Přidejte se k nám a staňte se Busyman talentem!

Busyman.cz rozšířil své služby. K současným divizím přibyl Busyman Talent, který otevírá nebývalé příležitosti startupovým nadšencům.

Pro koho je nová divize určena? Jak již název napovídá, tak pro talenty, které zajímá startupové porstředí a rádi svou činností přispěli k podpoře české startupové scény. V rámci této divize mají lidé hledající práci či další aktivitu možnost, realizovat se prostřednictvím podílení se na inovativních projektech prospěšných pro společnost.

Platformou busyman.cz projde za rok více než 100 kvalitních start-upů. Z řad autorů projektu se často setkáváme s tím, že postrádají tým motivovaných lidí, který by se na chodu projektu podílel, což často vede k tomu, že autor projektu sám na všechno nestačí a tempo realizace startupu není ideální. Proto hledáme startupové nadšence s pozitivní energií a motivací, která přispěje k úspěšnému nastartování a následné realizaci inovativního nápadu. Busyman databáze projektů je opravdu široká. Na své si přijdou nadšenci zajímající se o IT, energetiku, obchod, stavebnictví či moderní technologie.

Zaujala vás daná nabídka? Chtěli byste se podílet na reálných projektech již od počátku jeho existence? Pokud ano, zašlete svůj životopis na brody@busyman.cz nebo major@busyman.cz, protože možná hledáme právě vás.