Mezinárodní konference TRIZfest - již příští týden v Praze

Světoví odborníci na inovace se sejdou v Praze v rámci mezinárodní konference TRIZfest. Součástí programu je i představení inovační metodiky TRIZ zdarma.

Akce se koná ve dnech 3. – 6. září v Praze na Novotného lávce 5. tématem konference bude metoda TRIZ (teorie invenčního řešení problémů), která se stává základní metodou úvodních fází inovačního procesu zaměřeného na technické výrobky a procesy.

Metodu TRIZ dnes využívá řada světových firem, jako např. Siemens, General Electric, NASA, Samsung, Microsoft a využívání této metody zvyšuje jejich konkurenceschopnost. Můžete být u toho i vy, když se 3. září od 9.00 do 13.00 zúčastníte úvodního semináře „Úvod do TRIZ“, který přednesou TRIZ experti zúčastnění na konferenci. Účast na semináři je pro veřejnost zdarma. Při setkání s odborníky můžete získat přehled možností, jak řešit i vaše technické problémy.

Konferenci pořádá MATRIZ – Mezinárodní asociace TRIZ ve spolupráci Českým svazem vynálezců a zlepšovatelů a dalšími institucemi z oboru, IKI a ARID. Více informací a možnost registrace je na webu organizace.

Zdroj: Tisková zpráva organizátora