Futurento

Busyman nám v konečném důsledku pomohl najít investora, společníka, který s námi posouvá celé FUTURENTO a především za to patří Busyman náš dík. Jejich přístup je naprosto profesionální a jsou vidět mnohaleté zkušenosti s propojováním startupů a investorů, ale také se samotnou přípravu startupů na investorský vstup.

Jan Daneš, zakladatel
FUTURENTO
Proč jste se rozhodli pro vyhledání soukromého investora?: 

Z počátku jsme vlastně ani soukromého investora nehledali, spíše jsme hledali možnosti financování, abychom náš projekt FUTURENTO dotáhli alespoň z větší části k naší ideální představě. Busyman nám umožnil setkat se s několika investory. Nakonec nám jeden z nich finančně pomohl. V průběhu času, jak jsme se společně poznávali, zjistili jsme, že vznikla mnohem větší synergie než jen čistě obchodní. Ačkoli jsme neměli v plánu nabídnout podíl ve FUTURENTU, lidské aspekty, společná vize a nadšení pro věc nás přesvědčilo a investorovi jsme po roční spolupráci nabídli podíl. V současné době rozvíjíme projekt společně a jsme si jistí, že správným směrem.

V čem Vám Busyman pomohl v začátcích?: 

Už jen v tom, že si náš projet vyslechli v samém počátku a dali nám nezaujatý pohled z mnoha úhlů. Ačkoli se některé věci neposlouchaly úplně dobře, byla to nutná zpětná vazba k přirozenému rozvoji FUTURENTA. A vlastně i v tom, že jsme nakonec našli investora, společníka a parťáka, který je s námi na jedné lodi, ačkoli ne vždy je to jednoduché.

V jaké fázi byl Váš projekt, a kam jste se po investici dostali?: 

Měli jsme jasnou vizi, koncept, sestavený tým, z velké části zajištěné finance. V době prvotních jednání s Busyman a následně jejich investory, jsme již byli ve fázi výstavby našeho zábavního centra.

Jaké jsou vaše další vize?: 

Chceme v Praze vybudovat jedinečnou zábavu pro všechny, kdo se rádi baví, mají rádi společnost a nebojí se výzev. Stále pracujeme na zkvalitnění služeb a nových úkolech. V dlouhodobém horizontu jsou naše vize zaměřené na expanzi a celorepublikové projekty, ale to si zatím necháváme pro sebe :)

Co se Vám líbilo na spolupráci s Busyman.cz?: 

Rozhodně jejich přístup, profesionalita a nezaujatost. Busyman je ojedinělá platforma, autoři se snaží pomoci i v samotných počátcích. Mají jedinečný mentoringový program, díky kterému dokážete i z pouhé myšlenky vytvořit kvalitní business plán. Jejich klub čítá mnoho kvalitních a profesionálních investorů a nám jeden z nich velmi pomohl. Děkujeme.

Busyman pohled: 

V dnešní době se volnočasové aktivity a zájem o ně stávají čím dál větším pojmem. Ovšem dostát stále náročnějším klientům a zaujmout je, to je výzva. Zakladatelé Futurenta si právě toto dali za cíl, který se jim daří plnit, o čemž svědčí stále nejen reference, ale zájem klientů a firem. Mix pohybu, zábavy a logických úkolů v kombinaci s moderními technologiemi a poutavým příběhem dávají dohromady neodolatený koktejl zábavy, který lze opakovat i vícekrát a vždy je zážitek ze hry jiný. Držíme palce a věříme, že je jen otázkou času, než budou Futurento pobočky v dalších zemích.

Zobrazeni: 
home
projekty


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.