Erebos - Čistě bylinný energetický nápoj, vyráběný louhováním bylin a koření

Matěj Murín
Proč jste se rozhodli pro vyhledání soukromého investora?: 

Pro možnost dalšího rozvoje a posunutí projektu. Jelikož jsme výrobce a vzhledem k typu byznysu, který děláme je kapitálová náročnost poměrně vysoká a zároveň jsme chtěli do týmu i někoho s více zkušenostmi ze světa byznysu, od koho bychom se mohli učit.

V čem Vám Busyman pomohl v začátcích?: 

V podstatě vstup do Busymanu nás 'donutil' vytvořit byznys plán. Určitě nás taky dost posunula zpětná vazba jak od Busymanu tak od investorů.

V jaké fázi byl Váš projekt, a kam jste se po investici dostali?: 

Před vstupem byl náš projekt v takzvaně garážové fázi. Fungovali jsme z garáže, kterou jsme přeměnili na perfektní vývojovou a výrobní laboratoř. Poté jsme měli možnosti posunout celý projekt dále, jak po produktové stránce tak i po všech ostatních.

Jaké jsou vaše další vize?: 

Vize je poskytovat čistý a přírodní zdroj efektivního paliva pro celý svět. Ve skvělé kvalitě, pod boží značkou a za dostupnou cenu.

Co se Vám líbilo na spolupráci s Busyman.cz?: 

Těžko vypíchnout jedinou věc, ale osobně považuji asi za nejcennější zpětnou vazbu, kterou to našemu projektu poskytlo a nejen z toho plynoucí možnosti rozvoje.

Busyman pohled: 

Redbull, Semtex, Monster, a další energetické nápoje mají úžasný účinek a spousta lidí je také konzumuje. Mají ale jeden problém - nejsou vyrobeny z přírodních materiálů. Zakladatelé projektu Erebos, dali dohromady neuvěřitelně chutnou a účinnou látku, kterou jsme si zamilovali i my - Busymani. Jejich odhodlání uspět je vidět na každém kroku, proto si můžete Erebos koupit na benzínových pumpách Shell a dalších mnoha místech v ČR.

Zobrazeni: 
home
projekty


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.