Busyman akce

Busyman Angel Day

KAŽDÝCH 5 TÝDNŮ SE POTKÁVÁME NA PRAVIDELNÉ AKCI "BUSYMAN ANGEL DAY", KDE VYBRANÉ PROJEKTY PREZENTUJÍ SVOJE BYZNYS PLÁNY A NÁPADY PŘÍMO PŘED POZVANÝMI INVESTORY.

Busyman Angel Day pořádáme už od dubna 2015, kdy proběhl historicky první event. Jeho cílem bylo zvýšit atraktivitu klubu pro naše členy a zároveň udělat další krok k efektivnějšímu seznamování investorů s autory a realizování investic v rámci Busyman.cz. Od té doby máme za sebou již několik desítek konání této akce a zájem o ni se v rámci našeho Busyman Clubu a partnerů neustále zvedá. První akce byly o několika málo jednotlivcích z řad investorů, dnes se pohybujeme na počtu průměrně 30 investorů na každé akci.

Busyman Angel Day je specifický tím, že se jej účastní vybrané projekty s vysokým potenciálem získání investice na jedné straně, a členové klubu aktivně hledající zajímavou investici na straně druhé.

Akce se koná každých 5-6 týdnů, přičemž se na něm prezentují 3-4 nejzajímavější projekty z poslední doby. Každý projekt má cca 20min na to se odprezentovat a zaujmout vhodného investora. Zajímavostí je, že po zahájení těchto akcí se nejen zvýšila konverze na realizované investice (minimálně jeden ze 4 projektů získá investici), ale investoři se začali v rámci klubu spojovat a do projektů investovat i ve dvou či třech lidech. Snižují si tak riziko a zároveň autor získává do týmu zkušené profesionály.

Standardní akce doplňujeme také provedením Busyman Angel Day Out of Home, kdy se setkáváme s členy z našeho klubu u našich partnerů nebo přímo u členů z Busyman Clubu a dáváme tak prostor pro prezentaci daného partnera před hosty eventu.

Nově také střídáme offline eventy s online provedením celé akce. To umožňuje účast na dálku i mimopražským členům našeho klubu.

Kontaktujte nás pro více informací

Busyman Venture Day

EXKLUZIVNÍ SETKÁNÍ SE ZÁSTUPCI FONDŮ A POKROČILÝCH PROJEKTŮ PŘIPRAVENÝCH K OKAMŽITÉ INVESTICI DO FÁZE RŮSTU.

Tradičně pořádáme pro členy Busyman Clubu pravidelné akce s názvem Busyman Angel Day, kde mají vybrané projekty možnost prezentovat se osobně před desítkami andělských investorů na jednom místě. Ovšem v rozvoji startupu mnohdy nastane situace, kdy angelům tzv. “dojde dech” a je zapotřebí v dalším kole mnohem vyšší investice.

Z tohoto důvodu jsme spustili nový formát interních akcí s názvem Busyman Venture Day, na kterém se prezentují pokročilé projekty, které již za sebou mají první kola angel investic. Místo angel investorů se tak prezentují vybraným VC fondům. Naším cílem je vybudování doposud roztříštěné návaznosti jednotlivých investičních kol na českém trhu.

 

Kontaktujte nás pro více informací

Pivko s investorem

PRAVIDELNÉ SETKÁNÍ S ANDĚLSKÝMI INVESTORY Z NAŠEHO BUSYMAN CLUBU - VŽDY NA KONKRÉTNÍ TÉMA, U KULATÉHO STOLU A V RESTAURACI V CENTRU PRAHY

V roce 2019 jsme spustili novou netradiční akci pro členy Busyman Clubu, pojatou jako pravidelné setkávání „u pivka“ s neformální diskuzí aktuálních témat ze startupové scény a s prostorem pro sdílení know-how a názorů jednotlivých členů.

Cílem projektu je kreativní propojení a bližší seznámení investorů Busyman Clubu. Stejně tak budování zajímavých neformálních vztahů s lidmi, kteří se zajímají o startupovou scénu a společná edukace, prohlubování znalostí ze startupové komunity a získání kvalifikované zpětné vazby pro foundery projektů.

Kontaktujte nás pro více informací

 Busyman

Chcete mít přehled o novinkách a akcí jako první? Stáhněte si naši App Busyman
Google Play App Store

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
sídlem Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

Kanceláře Busyman najdete na adrese Vojtěšská 245/1, 110 00 Praha 1 - Nové Město

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.