MULTIBANKOVNÍ APLIKACE PRO OSOBNÍ FINANCE

#2025

MULTIBANKOVNÍ APLIKACE PRO OSOBNÍ FINANCE

Produktem je mobilní a webová aplikace, která umožňuje napojení všech bankovních účtů, e-peněženek a crypto peněženek na jedno místo, čímž uživatel získá absolutní přehled o svých financích. Aplikace analyzuje jeho finanční situaci a prostřednictvím personalizovaných tipů mu pomáhá zlepšovat finanční zdraví. Působí jako osobní finanční trenér.

Pracovní tým má 20 zaměstnanců, většina z nich jsou vývojáři. Zúčastnili se prestižního Google Launchpad akcelerátoru v San Franciscu a WeXelerate ve Vídni. Původní vize aplikace na sledování výdajů se postupně vyvinula v automatizovaného osobního trenéra na finance.

V prosinci 2018 jako první nebankovní subjekt v ČR získali PSD2 licenci od ČNB. Licenci pasportizovali do dalších 11 států EU.

Do projektu již bylo investováno 990.000 EUR, přičemž cca polovina pochází z již běžícího obratu.

Aplikace má 215.000 aktivních uživatelů po celém světě a generuje revenue ve výši 22 000 EUR MRR. Investice bude sloužit především k dalšímu rozvoji produktu a k akvizici nových uživatelů. Cílem je dosáhnout 1mil. MAU před příštím investičním kolem, tedy za 18 měsíců.

Výše investice: 1 300 000 - 33 450 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 50 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.