Tag: aplikace

Typ: Projekt
Vytvořeno 17/08/2016

Jednoduchá aplikace zdarma pro mobilní telefony vám poskytne řadů důležitých informací, které využijete na cestách, navíc se stanete aktivními hodnotiteli a tvůrci obsahu a budete tak sdílet své postřehy s ostatními. Stanete se součástí sociální sítě, která je zaměřená pouze na truckery.

Typ: Projekt
Vytvořeno 24/11/2016

Aplikace slouží jako přehled událostí, podniků a k vyhledávání přátel pro různé aktivity. Informace je možné vyhledávat pomocí klíčových slov a filtrů jako např. cena nebo lokalita. Uživateli to tak dovoluje jasně a pohodlně plánovat svůj volný čas v rovině kulturních, sportovních i komerčních nabídek, nejrůznějších služeb bez omezení věku a náplně. Stejně tak i pohodlný výběr podniků, restaurací, kaváren apod.

Typ: Projekt
Vytvořeno 09/11/2017

Stalo se Ti někdy, že jsi seděl v restauraci hladový a nedočkavý a číšník nikde? Pospíchal si a čekal „nekonečně dlouho“ na zaplacení? Nám se to stalo. Mnohokrát! A tak jsme si řekli, že to změníme! A pořádně!   Aplikace Já, číšník je elektronická obsluha, která se nikdy nemračí, kterou máte vždy s sebou, se kterou objednáte to, co chce a kdykoli chcete, zaplatíte, kdy vás zrovna napadne. A to je teprve začátek….   Já, číšník změní kvalitu služeb v gastronomii.

Typ: Projekt
Vytvořeno 04/06/2019

Stalo se Ti někdy, že jsi seděl v restauraci hladový a nedočkavý a číšník nikde? Pospíchal si a čekal „nekonečně dlouho“ na zaplacení? Nám se to stalo. Mnohokrát! A tak jsme si řekli, že to změníme! A pořádně!
 
Aplikace Já, číšník je elektronická obsluha, která se nikdy nemračí, kterou máte vždy s sebou, se kterou objednáte to, co chce a kdykoli chcete, zaplatíte, kdy vás zrovna napadne. A to je teprve začátek….
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/08/2019

Produkt společnosti je B2B platforma pro organizátory konferencí a jejich návštěvníky. Řešení umožňuje organizátorovi vytvořit mobilní aplikaci pro konferenci za méně než 10 minut. Díky jedinečnému řešení, špičkovému designu a  jednoduchému uživatelskému rozhraní dokáže výrazně zvýšit zapojení účastníků na konferenci. Zákazníci projektu reportují až 25násobný nárůst zpětné vazby oproti jiným řešením.

Typ: Projekt
Vytvořeno 25/07/2019

Jedná se o mobilní aplikaci zaměřenou na turisty v cizích městech, kteří potřebují na toalety ale neví, kde se nacházejí a neví, zda a jak za ně platit. Aplikace jim umožní toaletu najít, zjistit vše potřebné a pohodlně zaplatit online  platební kartou.

Projekt vznikl na základě vlastní, špatné zkušenosti při cestování s celou rodinou, kdy se častým toaletám nevyhnete a požadavek na kvalitní čistou toaletu je dnes již standardem. 

Typ: Projekt
Vytvořeno 10/09/2018

Jedná se o nový distribuční kanál pro velmi specifickou klientelu, který zlepší způsob návštěv nočních podniků a cocktail barů. Důraz je kladen na rychlý přenos informací k uživateli.
 
Myšlenkou a inovativní změnou je zcela jedinečný systém odměňování a analytický nástroj, díky kterému klienti poznají lépe svého zákazníka a budou s ním moci komunikovat ještě rychleji a efektivněji.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/07/2016

Systém provádí automatickou evidenci výdajů a příjmů a roztřídění na kategorie přes synchronizace s bankami. Systém prostřednictvím bankovních služeb, tzv. „Informuj mě o pohybu“ a další systémová nastavení, poskytuje svým uživatelům kompletní přehled o pohybu jejich financí. Toto je hlavní rozdíl oproti všem jiným aplikacím na správu příjmů a výdajů, kde se vše musí zadávat ručně. V současné době je do systému napojeno několik českých bank.

Typ: Projekt
Vytvořeno 05/12/2016

„Dobrý den, nevíte, jak se dostanu…?“ Tak zní často kladená otázka turistů, se kterou je teď konec.   Aplikace nejenže vyhledá nejrychlejší spoj městské dopravy, například podle zadání názvu ulice či hledané pamětihodnosti, ale zároveň nabídne zaplatit cestu podle aktuálního tarifu každého města přímo určeného pro držitele aplikace v příslušném smart zařízení.

Typ: Projekt
Vytvořeno 29/01/2019

Autoři vyvinuli framework, díky kterému si v prostředí webového prohlížeče uživatel sám a bez znalosti IT vytvoří vlastní mobilní aplikaci. Projekt úspěšně odstartoval a za dva roky působení na trhu v regionu severní Moravy bylo vydáno přes 120 mobilních aplikací.

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/02/2018

Cílem této hry pro mobilní telefony je soutěžení v hodu vlaštovkou. Vlaštovku si nejdříve musíte poskládat podle libosti, systém skládání je velmi inovativní a intuitivní. Při skládání je kladen velký důraz na přesnost složení! Máte omezený počet skladů a jakmile máte vlaštovku poskládanou, tak musíte uchopit telefon do horizontální polohy a švihem ruky s telefonem směrem dopředu vlaštovku "hodíte". Ještě zkontrolujte před hodem směr a sílu větru!

Typ: Projekt
Vytvořeno 23/01/2019

Projekt je první komplexní globální rybářskou sociální sítí na webu a mobilní aplikací pro Android a iOS v mnoha světových jazycích.  Představuje bezkonkurenční projekt cílený na 250 milionů rybářů po celém světě (velmi početná soudržná komunita sdílející stejný zájem, velmi aktivní na soc. sítích), a tedy na jeden z největších maloobchodních trhů světa.

Typ: Projekt
Vytvořeno 09/11/2019

Jedná se o legaltech startup, cloudovou službu na vytváření a uzavírání smluv a dokumentů ve 100% digitální podobě. Umožňuje uzavřít platnou písemnou dohodu i v případech, kdy není možné nebo efektivní využít klasickou papírovou formu, kdykoliv, kdekoliv a na libovolném zařízení, které je připojeno k internetu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/02/2020

82% nových maminek se cítí osaměle. Díky tomuto průzkumu, který autoři udělali mezi více než tisíci maminek dospěli k názoru, že jejich řešení v podobě aplikace je opravdu potřeba. Myšlenka a zároveň cíl je, aby už se žádná maminka necítila osaměle. Jakmile se totiž necítí dobře maminka, je to poznat na celé rodině.

Typ: Projekt
Vytvořeno 29/08/2018

Unikátní mobilní aplikace v anglickém jazyce obsahuje všechny informace, které se velmi hodí cestovateli při jeho výpravě do zahraničí (států a nezávislých území). Ať již jedete do Francie, nebo na Madagaskar, v aplikaci naleznete všechny důležité základní informace.

Typ: Projekt
Vytvořeno 17/05/2019

Produktem je mobilní a webová aplikace, která umožňuje napojení všech bankovních účtů, e-peněženek a crypto peněženek na jedno místo, čímž uživatel získá absolutní přehled o svých financích. Aplikace analyzuje jeho finanční situaci a prostřednictvím personalizovaných tipů mu pomáhá zlepšovat finanční zdraví. Působí jako osobní finanční trenér.

Typ: Projekt
Vytvořeno 17/10/2019

Asi málokterá úspěšná společnost si dnes umí představit svou existenci bez digitálních nástrojů na organizaci týmů, projektů, úkolů, reportingu a dalších. Všechny tyto nástroje nám umožnily velký růst různých odvětví, a především automatizaci práce. Digitalizace však do určitých odvětví, zejména těch nekorporátních, zatím stále nepronikla, a ty tak stagnují a netěží z ní.

Typ: Projekt
Vytvořeno 18/05/2018

Autoři projektu rok a půl pracovali na nástroji, díky kterému si v prostředí webového prohlížeče uživatel sám a bez znalosti IT vytvoří vlastní mobilní aplikaci. Projekt úspěšně odstartoval a za dva roky působení na trhu v regionu severní Moravy bylo vydáno přes 120 mobilních aplikací. Pořizovací náklady na tvorbu mobilní aplikace pomocí tohoto nástroje představují zlomek ceny v porovnání s konkurencí, a to činí projekt mimořádně atraktivním.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/05/2017

Projekt je bez nadsázky bránou do digitálního světa seniorů. Jedná se o aktivní zapojení a propojení seniorů s rodinami a propojování na další zajímavé služby z oblasti healthcare, education ad. Tyto parametry již byly otestovány a aktivně se rozvíjejí. Autoři mají za sebou rozvoj zahrnující účast na Czech Acceleratoru v San Franciscu, Bostonu ad. Do projektu již bylo investováno €200.000 a 3 roky práce.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/07/2018

Jedná se o inovativní platformu pro vytváření, správu a uzavírání platných a právně závazných smluvních dokumentů v elektronické podobě. Obsahuje aktuální a platné vzory smluv, které postihují většinu životních situací. Doplněním vzoru je vytvořena smlouva během několika minut, podepsat ji lze přímo v mobilní aplikaci a následně ihned odeslat protistraně. Jakmile protistrana připojí svůj podpis, smlouva je tím uzavřena a ve formátu pdf se všemi náležitostmi odeslána na zadané emaily.Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.