APLIKACE, KTERÁ ZMĚNÍ ZPŮSOB NAVŠTĚVOVÁNÍ NOČNÍCH PODNIKŮ

#1997

APLIKACE, KTERÁ ZMĚNÍ ZPŮSOB NAVŠTĚVOVÁNÍ NOČNÍCH PODNIKŮ

Jedná se o nový distribuční kanál pro velmi specifickou klientelu, který zlepší způsob návštěv nočních podniků a cocktail barů. Důraz je kladen na rychlý přenos informací k uživateli.
 
Myšlenkou a inovativní změnou je zcela jedinečný systém odměňování a analytický nástroj, díky kterému klienti poznají lépe svého zákazníka a budou s ním moci komunikovat ještě rychleji a efektivněji.
 
Část aplikace je zaměřena také na seznamování – uživatelé se budou moci seznamovat v případě, že mají zájem o stejnou událost ve svém okolí. Cílem je urychlit celý proces online seznamování a vytvořit uživateli nový zážitek z prožitého večera.
 
Investor se hledá za účelem uvedení na trh. Projekt prošel jak individuálními konzultacemi s týmem Busyman, tak i rozšířeným balíčkem pana Husáka „Váš business plán v číslech“.

Výše investice: 1 360 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 19 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.