ONLINE STYLINGOVÁ SLUŽBA SPOLU S DORUČENÍM PŘÍMO K VÁM

#2039

ONLINE STYLINGOVÁ SLUŽBA SPOLU S DORUČENÍM PŘÍMO K VÁM

Fashion ecommerce je druhým nejrychleji segmentem hned po elektronice. Pánská móda byla navíc dlouhá léta opomíjená. Z vlastních dat také vidíme, že personifikace je budoucnost. Doba stejných triček z H&M už skončila.

70 % mužů si nákupy oblečení příliš neužívá, nemá na ně čas nebo se v rozsáhlé nabídce naprosto ztrácí. Projekt je první online stylingová a nákupní služba pro muže v České republice. Za rok a půl svého působení oblékl 980 mužů, z nichž se 60 % vrací a objednává 3-4x za rok. Průměrná objednávka činí 4 100 Kč.

Velkým problémem ve fashion bývá právě škálovatelnost. Projekt má vyvinutou vlastní metodiku práce s klienty a díky rozsáhlým datům o jednotlivých kouscích a klientech dokáží automatizovat a následně i snadněji škálovat. Již teď jsou k dispozici data, kdy lze u daného „typu“ klienta vyčíslit pravděpodobnost, že si ponechá džíny či košili se vzorem.

Na začátku roku 2019 projekt získal první angel investici. Od té doby meziměsíčně roste o 38 % a nyní chystá nový produkt pro firmy a nadále pokračovat v rychlém růstu a následně expandovat. Za projektem stojí silný tým s rozdílnými zkušenostmi ze scény českých i mezinárodních startupů, velkých korporací či vlastních menších projektů.

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 7 500 000 - 15 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.