EXPANZE TECHNOLOGICKÉHO STARTUPU ZAMĚŘENÉHO NA DIGITÁLNÍ KOMIKSY

#1991

EXPANZE TECHNOLOGICKÉHO STARTUPU ZAMĚŘENÉHO NA DIGITÁLNÍ KOMIKSY

Zalistované kategorie
Zábava
Technologie

Autor vyvinul revoluční platformu pro digitální komiksy, která umožňuje čtenáři daleko bohatší zážitek díky přidané iluzi prostoru v kresbě, jednoduchému scrolování, originálním soundtrackům a zvukovým efektům. Zážitek z četby je tak mnohem silnější, čtenář je přímo „vtažen“ do děje.

Technologie umožňuje externím autorům Nanits jednoduchou cestou vytvářet a následně distribuovat svá díla. Jedná se tedy o platformu, na které mohou své komiksy či díla prezentovat jednotlivci, týmy či společnosti z celého světa. A to od klasických hrdinů až po japonskou mangu.
 
Jedná se o projekt, který u nás získal investici při svém vzniku. Díky aktivnímu a schopnému týmu prošel úspěšnou kampaní na Kickstarteru a tým aktuálně pracuje v Sillicon Valley.
 
Do projektu bylo od podzimu 2015 do současnosti investováno celkem 5 300 000Kč.
 
Investor se hledá z důvodu plánované expanze do zahraničí a rozšíření obsahu knihovny, aby se maximálně zvýšila atraktivita a dosáhlo se celosvětové platformy.

Výše investice: 5 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.