Hledám investora na projekt Gamestorming

#1311

Hledám investora na projekt Gamestorming

Zalistované kategorie
Zábava

Nápad tkví v tvorbě sociálně interaktivních her mezi lidmi. Tyto hry jsou známé především v minoritních skupinách v České republice, mezi různými spolky, ale v zahraniční jsou interaktivní hry rozšířené. Především v Německu nebo v severských zemích.

Princip těchto her tkví v tom, že hráč nesedí pasivně za stolem nebo za počítačem, ale účastní se hry naživo. Čili aktivně interaguje s ostatními hráči a vžívá se do předem určených rolí.

Má firma by se zabývala tvorbou těchto her, jak pro soukromý a veřejný sektor, tak pro jednotlivé osoby. Někdo vymyslí děj hry a postavy, které se v ději pohybují. Ostatní jsou hráči, kteří si rozeberou postavy a role v ději a poté hrají připravený příběh, který do značné míry ovlivňují nebo zcela vytvářejí, záleží na nastavení hry, jaký účel hra má splňovat a pro koho je hra připravována.

Konkurenční výhody projektu-

a) Služba jako taková a navíc přidáno obrácené tvoření her (tvoření her na míru).

b) Jistá výhoda prvenství na trhu a ztížení podmínek pro konkurenci – rozjet něco podobného zabere i větší firmě nějaký ten čas, navíc najít klíčové zaměstnance není lehké.

c) Lehké povědomí lidí o sociálních hrách.

d) Zkušenosti s tvorbou sociálních her.

e) Přijatelné fixní náklady a pak již menší provozní náklady.

f) zaměření i na jiné cílové skupiny, než mají velké existující konkurenční firmy a spojení s agenturami prodávajícími zážitky. 

Výše investice: 500 000 CZK  / 

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt již není aktivní.
Dotazy k němu jsou tedy již bezpředmětné, i tak vám děkujeme za zájem.
Prohlédněte si další projekty z této kategorie