Tag: výroba

Typ: Projekt
Vytvořeno 07/10/2017

Projekt vznikl v roce 2012 a zabývá se výrobou vlastních produktů charakteru doplňků stravy a potravin, které neobsahují lepek. Potravinových doplňků bylo od roku 2012 prodáno více než 1 mil. ks. Na konci roku 2015 byl k funkčnímu programu hubnutí vyvinut produkt, který byl následně uveden na trh. Původní záměr počítal s tím, že produkce tohoto produktu bude na hranici cca 10000 ks/měsíc. V současné době produkce překračuje ve špičkách 250.000 ks měsíčně a neklesá pod 100.000 měsíčně.

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/08/2016

Společnost funguje od roku 2012 v nově vznikající oblasti provozu topných a chladicích systémů ze strany provozních kapalin. Roční obraty činily cca 10M Kč, za rok 2015 došlo k nárůstu obratu o 30% stejně jako zisku. V současné době dochází k výrazným legislativním změnám, na které se společnost připravuje od svého vzniku a do budování obchodní sítě a postavení investovala veškeré doposud vygenerované finance.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/06/2013

Hledám investora na podporu projektu stavby originalních zakázkových motocyklů. Soukromá společnost a výrobna chopper motorek na zakázku. Další informace o projektu a podrobná čísla předložím při osobním setkání.

pro zájem o bližší informacer k tomuto projektu prosím kontaktujte info@busyman.cz

Typ: Projekt
Vytvořeno 17/07/2013

Hledám investora do rodinné firmy se zaměřením na výrobu nemocničního zařízení. Jsme na trhu již 20 let. Téměř z nuly jsme vybudovali výrobní areál o třech moderních objektech. Postupně jsme vyvíjeli a certifikovali naše výrobky a jsme sto obstát i v zahraničí. Dlouhá léta jsme měli významný odbyt v Portugalsku a Irsku, nyní jsme třetím rokem v Polsku, kde máme již spousty referencí.

Také v Maďarsku máme první úspěchy. Ve výběrovém řízení jsme získali zakázky do dvou nemocnic.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/08/2013

Tiskárna žádá o dofinancování provozu na úroveň špičkové moderní technologie.

Hlavním cílem podnikatelského záměru je vytvoření komplexní polygrafické výroby smrštitelnějších nálevkových etiket, a zároveň jejich aplikace přímo pro konkrétního zákazníka v ČR.

Při výběru možností byla zvolena tato varianta, kterou v ČR nemá ani jedna polygrafická výroba.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/07/2013

Hledám investora na dostavbu výrobního závodu a podporu v rozšíření reklamy ohledně výroby dětského nábytku. Mám navržené velmi originální provedení pro podporu dětské výtvarné činnosti a zároveň to mohou využívat děti od 2-3 let po věkové neomezení. Potřebuji 500 000 Kč za 15% podílu ve společnosti a návratnost by byla max. do 1-1,5 roku při prodeji jen v ČR. - to se týká výroby a následného prodeje v ČR.

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledám investora na kosmetický projekt. Na trhu s kosmetikou je neobsazený cenový prostor mezi 100 Kč a 140 Kč za 1 pleťový krém s obsahem dózy 50 ml. Ten vyplníme naší kosmetikou.

Budeme mít TV reklamu se známými osobnostmi. Cena osobností je zlomkem obvyklých cen a dána tím, že jsem dlouhodobě pracoval v kultuře a známe se. To je důvodem, proč můžeme zákaznice oslovit televizní, pro tento projekt účinnou, reklamou za dobrou cenu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/06/2013

Hledám investora na start-up rpoejtk v oblasti štěpky a buomasy. Prvotní investice by byla využita do pořízení stroje.

Materiál je smluvně zajištěn nejméně na rok dopředu.

Odběratelé biomasy jsou již předjednáni (stačí začít vyrábět a uzavřít s nimi smlouvu. Nejedná se o velké množství, které by mohlo vytvářet problémy s dodávkami suroviny.

O produkt je rostoucí zájem.

Investice je hodnocena do 15 milionů Kč.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Nápad tkví v tvorbě sociálně interaktivních her mezi lidmi. Tyto hry jsou známé především v minoritních skupinách v České republice, mezi různými spolky, ale v zahraniční jsou interaktivní hry rozšířené. Především v Německu nebo v severských zemích.

Princip těchto her tkví v tom, že hráč nesedí pasivně za stolem nebo za počítačem, ale účastní se hry naživo. Čili aktivně interaguje s ostatními hráči a vžívá se do předem určených rolí.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám investpora pro projekt výroby moderní technologie LED osvětlení (žárovky / lineární zářivky).

Návratnost: 1rok (i s navýšením)

Konkurenční výhody projektu - vlastní značka a zkušenosti v oboru, distribuční sít, využití všech prodejních kanálů, vysoce užitná hodnota pro klienta, realizační tým, zmapovaná konkurence, rychlá expanze, mezinárodní působnost (SK, NSR)

Projekt je připraven pro pasivního investora.

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledám zájemce o investici do vývoje a prodeje nového produktu.

Jedná se o vícefunkční protiotřesovou a pasivní chladící podložku pod notebook či netbook, lze ji použít také v posteli či na gauči. Mám k dispozici kalkulace nákladů na výrobu od výrobců.

Potenciální zájem o prodej již projevili některé slevové servery.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/07/2013

Hledám investora na podporu projektu k výrobě taveného tuku pro zvířata. Záměrem je tavení hovězího loje a vepřového sádla pro další zpracování u výrobců krmiv pro psy a k výrobě lojových koulí pro ptactvo.

Začátek bude zpracováváno cca 15 000kg. Tento objem budu dále navyšovat.

Výrobci granulí požadují více jak 30 tun loje a sádla měsíčně, takže výroba bude dále stoupat.

Na vybavení potřebuji 120 000,- Kč tato částka se skládá z několika položek:

Typ: Projekt
Vytvořeno 24/07/2013

Hledám investora na revoluční projekt okapových systémů. Rád bych v České republice zviditelnil revoluční technologii, která znamená zásadní obrat ve výrobě a montáži okapových systémů. Genialita tohoto systému je kromě jiného v tom, že dokáže jako jediný na světě vyrobit okap v celku dle potřebné délky.

Jeho jedinečnost je také ve způsobu uchycení, neboť je opět jediný na světě, který nabízí dvě možnosti a to do klasických háků a za pomoci vnitřních držáků.

Typ: Projekt
Vytvořeno 01/08/2013

Hledám investora na rozvoj firmy na výrobu svíček. Moje firma vyrábí svíčky z parafínu, palmového a včelího vosku. Máme vlastní prodejnu, kde svíčky i vyrábíme. Další prodejní aktivity máme prodejem na našem stánku s kterým jezdíme po celé ČR a prodej přes e-shop. Od měsíce června jsme začaly dodávat naše svíčky do maloobchodních prodejen prostřednictvím našeho obchodního zástupce ( Liberecký a Ústecký kraj ).

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Chceme uvést na trh speciální přírodní filtr, který dokáže s kohoutkové vody vytvořit velmi chutnou, ale hlavně zdravou vodu dostupnou každému.
 Tento filtr prošel přísnou a přesnou kontrolou SZU v Praze (Státní zdravotní ústav), který potvrdil kvalitu takto upravené vody.

na trhu jsou nyní produkty, jako například BRITA, která nabízí životnost filtrů maximálně 2 měsíce.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám investora na financování projektu stáčení a plnění kvalitní pramenité vody do lahví. Finanční požadavky na projekt se pohybují mezi 12 - 14 milionů EUR podle použité technologie.

Požadavky na investora aktiuálně 4-5 milionů CZK.

Exit investice by se měl uskutečnit do 7 let od poskytnutí investice.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/07/2013

Hledám investora/společníka na výrobu bio krbů za účelem rozšíření výrobních a obchodních aktivit. Jedná se o pokračování v již zahájeném vývoji a výrobě bio krbů spalujících bioethanol. Tyto krby nepotřebují ke své instalaci žádný komín. Jednoduchá instalace je možná do různých prostor (byty, domy, restaurace, hotely, kanceláře).

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/08/2013

Hledám investora na zainvestování zahájení podnikání v oboru výroby biopaliv-pelet a štěpky.

Podnikatelský záměr: Koupila by se nemovitost,kterou mám již domluvenou přímo s majitelem. Je to bývalá zemědělská usedlost o celkové výměře cca 86.670 m2. Usedlost se nachází v malebném krásném prostředí u Buchlovských hor.

Zde se nachází 3 velké budovy.S toho je jedna ve tvaru "L". Jedna se situuje na pokraji příjezdové cesty.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám investora na podporu projektu- Zpracování odpadů z masné výroby na pamlsky pro psy.

Jedná se o suroviny, které se pořizují za minimální náklady, ale s maximálním ziskem.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám investora pro projekt výroby hnědouhelného pevného paliva, určeného pro střední a malé stacionární topeniště.

Vysoké zhodnocení vložených prostředků,možnost vstoupiit jako partner do a.s.

Jsem připraven eventuelně představit projekt na fóru investorů nebo zájemců o možné zhodnocení finančních prostředků.

Předpokládaná výše se pohybuje okolo 20 25 milionů Kč.

Návratnost do čtyř let včetně smluveného navýšení.

Předjednán výhradní odběratel produktu.


Nevíte si rady s definováním vašich zákazníků? Využijte individuální konzultace.

Zákazníci
Chcete mít stoprocentní jistotu, že je váš dokument bez jediné hrubky a stylisticky správně?
Korektura
Chcete dostat zpětnou vazbu na váš Business plán od zkušeného podnikatele? Chcete aby váš business plán byl opravdu neprůstřelný? Nechte si dát zpětnou vazbu od profesionála. Business plán
Nekamarádíte se s čísly, ale víte, že jsou nezbytnou součástí úspěšného byznysu? Nechte si je zrevidovat. Finanční plán
Chcete si poslechnout názor pro který trh je váš produkt, či služba momentálně nejatraktivnější? A jaká je vůbec validace vašeho trhu? Cílový trh
Potřebujete zpětnou vazbu, či nacenění na vaše plánované technické řešení, MVP, či prototyp? Concept Proof
Než se do čehokoliv pustíte je vždy dobré vědět, jestli x dalších týmů nedělá na něčem podobném. Nechte si pořádně zanalyzovat vaši konkurenci. Konkurence
Ani sebelepší produkt nikdo nekoupí, pokud se o něm lidé nedozví. Nechte si zrevidovat či kompletně sestavit marketingovou strategii na míru. Marketing
Kvalitní produkt si zaslouží krásný kabátek na míru. Vizuální komunikace je extrémně důležitá od vizitek až po web. Jste se současným stavem vaší grafické identity spokojeni? Grafika
Potřebujete zpětnou vazbu, či nacenění na vaše plánované technické řešení, MVP, či prototyp? Prototyp
Máte svůj projekt dostatečně právně ochráněn proti konkurenci či případnému zneužití? Máte projekt ochráněn pro expanzi do dalších zemí? Ochrana produktu
Chcete dostat zpětnou vazbu na váš Business plán od zkušeného podnikatele? Chcete aby váš business plán byl opravdu neprůstřelný? Nechte si dát zpětnou vazbu od profesionála. Business plán
Nevíte si rady s naceněním vašich produktů či služeb? Využijte individuální konzultace s některým z našich odborníků z řad našich mentorů. Nacenění
Nevíte si rady s definováním vašich zákazníků? Využijte individuální konzultace. Zákazníci
Chcete si poslechnout názor pro který trh je váš produkt, či služba momentálně nejatraktivnější? A jaká je vůbec validace vašeho trhu? Cílový trh
Než se do čehokoliv pustíte je vždy dobré vědět, jestli x dalších týmů nedělá na něčem podobném. Nechte si pořádně zanalyzovat vaši konkurenci. Konkurence
V rámci našich aktivit jsme napojeni na řadu silných partnerů a distribučních kanálů. Zajímala by vás možnost spolupráce v této oblasti?
Distribuce
Nekamarádíte se s čísly, ale víte, že jsou nezbytnou součástí úspěšného byznysu? Nechte si je zrevidovat. Finanční plán
Ani sebelepší produkt nikdo nekoupí, pokud se o něm lidé nedozví. Nechte si zrevidovat či kompletně sestavit marketingovou strategii na míru. Marketing
Víte, že vlastnická struktura může být důležitým parametrem, jestli se investor rozhodne investovat do vašeho projektu, či ne? Vlastnická struktura
Nejste si jisti jak nastavit podmínky pro vstup investora (požadovaná investice vs. podíl)? Využijte odborné konzultace. Nabídka investorovi
Nekamarádíte se s čísly, ale víte, že jsou nezbytnou součástí úspěšného byznysu? Nechte si je zrevidovat. Finanční plán

Busyman

Chcete mít přehled o novinkách a akcí jako první? Stáhněte si naši App Busyman
Google Play App Store

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.