Tag: IT

Typ: Projekt
Vytvořeno 14/05/2019

Jedná se o otevřenou B2B cloudovou platformu provozovanou jako SaaS. Slouží jako nástroj pro doporučování zboží, služeb nebo obsahu v reálném čase, na základě pochopení modelů chování uživatelů a s využitím umělé inteligence (AI). Pomáhá pochopit chování uživatelů a pružně reagovat na personalizované potřeby klientů. Platforma obsahuje i řadu funkcí pro UX design (Heatmaps, session recording etc.).

Typ: Projekt
Vytvořeno 29/01/2019

Autoři vyvinuli framework, díky kterému si v prostředí webového prohlížeče uživatel sám a bez znalosti IT vytvoří vlastní mobilní aplikaci. Projekt úspěšně odstartoval a za dva roky působení na trhu v regionu severní Moravy bylo vydáno přes 120 mobilních aplikací.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Jedná se o deskovou hru Galaxy War, jejíž součástí pro zákazníka bude připravena flash verze hry a je pravděpodobné že zákazník bude moci získat i mobilní verzi této hry. Desková hra samotná se nese v duchu známých konceptů her Ages Of Empires, Panzer General a podobných. Tyto známé koncepty zaznamenávají úspěch na poli počítačových her po celém světě a je na čase tento druh hraní převést do deskové podoby.

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledám investora na lékařský software pro podporu a rozvoj kognitivních funkcí u dětí s autismem. 7 jazykových verzí.

V tuto chvíli máme podepsanou mezinárodní smlouvu + závaznou objednávku na odběr 120 000 ks tohoto programu za cca 14 milionů EUR.

Typ: Projekt
Vytvořeno 24/07/2013

Příležitost obsadit část knižního trhu.Tržby z eKnih rostou v USA každoročně o více než 160%. V roce 2010 to bylo již více než 8% trhu. Zisk z eKnih je vyšší než z běžných knih: odpadá tisk, logistika, sklad. eKnihy přicházejí i do ČR a jejich růst bude podobný růstu v USA, jen nastane později. Stejně tomu bylo u všech ostatních trendů: auta, televize, tablety,….

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/07/2013

Rád bych založil zahraniční akciovou společnost, která hlavním zdrojem příjmů bude mít IT projekt poskytující pronájem interaktivního prostoru za účelem zábavy. Rozšířenost tohoto projektu je plánována v rozsahu pro celosvětový trh a webové prezentace budou přeloženy do většiny evropských jazyků.

Prioritně- anglicky, německy, francouzsky, španělsky, italsky, švédsky, finsky a norsky.

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/07/2013

Hledám investora na nově vznikající portál, který má za úkol pomoci umění a talentovaným lidem v cestě za úspěchem. Toho mohou mladí lidé docílit jednoduše z pohodlí domova, ač jsou třeba ze zapadlé vesnice kdekoliv v ČR a nemají kontakty, ale mají talent a chuť na sobě pracovat. Jedná se zkráceně o druh sociální sítě s uměleckou tématikou. Její největší výhodou je, že nikde jinde na světě se podobný druh zatím neobjevil, proto je možná expanze do zahraničí.

Typ: Projekt
Vytvořeno 01/08/2013

Hledám investora na profesionální portál, který bude zaměřen na testování a představování elektromobilů, hybridů a ekologických aut.

Již cca 3 roky se v této oblasti pohybuji, mezi novináři a mám přístup k těmto autům a jsem také úzce napojen na automobilky.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/07/2013

Hledám investora na projekt otevření klubu s konzolami nové generace Xbo360, Playstation3, Nintendo Wii, který by byl rovnou spojen i s prodejem a propagací těchto nových konzolí.

Mohlo by tak vzniknout něco, co by dnešní mladé generaci, ale i té starší, dalo nezapomenutelné herní zážitky, které by ještě byly umocněny prostředím a použitým vybavením.

Nápady, které mám, by klubu vdechly jeho jedinečnost.

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/06/2013

Podnikatelský projekt je ve fázi start-up záměru a týká se zavedení na trh již zhotoveného nového uživatelského kalkulačního software řady BIUS pro běžné potřeby podnikatelského i neziskového sektoru.
 Produkt nemá v současné době srovnání s jinými produkty podobného typu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Nápad tkví v tvorbě sociálně interaktivních her mezi lidmi. Tyto hry jsou známé především v minoritních skupinách v České republice, mezi různými spolky, ale v zahraniční jsou interaktivní hry rozšířené. Především v Německu nebo v severských zemích.

Princip těchto her tkví v tom, že hráč nesedí pasivně za stolem nebo za počítačem, ale účastní se hry naživo. Čili aktivně interaguje s ostatními hráči a vžívá se do předem určených rolí.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/07/2013

Nabízím Vám spolupráci na projektu internetového tržiště. Projekt se nyní nachází ve stavu praktické realizace interaktivního, dodavatelsko – odběratelského webu s prvky sociální sítě, který umožňuje obchodníkům obchodovat formou sdílení ekonomických zdrojů.

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/06/2013

Hledám investora do výroby elektroniky. Jedná se o jednorázový telefon, který lze zakoupit telefon + sim karta, nebo sim karta samostatně. Prodej by byl prostřednictvím samoobslužných automatů, které by byly rozmístěny na letištích a nádražích. Tento projekt je unikátní svojí cenou - 399 Kč prodejní cena púřístroje + sim karta v hodnotě 200 / 500 / 1000 Kč. Jednání s operátory již probíhá. Podnikatelský plán k dispozici.

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/06/2013

Naše společnost vlastní unikátní software, který umožňuje ve spolupráci s konkrétní bankou řízení finančních toků na klientských účtech. Banka poskytuje vlastníkovi SW denní plnění (provizi) za dodržení obratů na klientských účtech, a toto plnění zasílá na sběrný (technický) účet, který řídí finanční toky přes účty klientské. Naše společnost pro tuto činnost nepotřebuje bankovní licenci, je jen správcem přerozdělování plnění mezi účty vlastněnými klienty.

Typ: Projekt
Vytvořeno 31/07/2013

Hledám zájemce o investici do vývoje a prodeje nového produktu.

Jedná se o vícefunkční protiotřesovou a pasivní chladící podložku pod notebook či netbook, lze ji použít také v posteli či na gauči. Mám k dispozici kalkulace nákladů na výrobu od výrobců.

Potenciální zájem o prodej již projevili některé slevové servery.

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/08/2013

Záměrem je vytvořit realitní inzertní portál zaměřený na developerské projekty a novostavby. Cílem projektu je vytvořit nejkomplexnější databázi developerských projektů a novostaveb v ČR s důrazem na všechny kraje.

Projekt bude vydělávat na placené inzerci, placených PR článcích, zprostředkování nebo prodeje kontaktů zájemců o hypotéku a placenou reklamou (reklamní bannery).

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám investora se zájmem investovat 250.000 - 350.000 EUR do browserové online karetní hry s dosahem prodejnosti do celého světa. Hra je podporovaná 200 talentovanými umělci z 55 zemí světa, má za sebou 3 roky vývoje a momentálně vstupuje do finální fáze vývoje beta-verze.

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/06/2013

Hledám investora na staru-up projekt - Informační a zpravodajský portál www.fashionTV.cz, s téměř pětiletou historii (spuštěn v lednu 2006 jako CelebrityShow a v únoru 2006 zaregistrována doména www.fashionTV.cz) zaměřený především na image ženy (móda, miss/modeling, film/TV, volný čas, společnost, zdraví včetně TV vysílání a on-line přenosů).

Typ: Projekt
Vytvořeno 02/08/2013

Projektportálu a aplikace pro mobilní telefony sjednocující databáze a servery evidující aktuálně na českém trhu neplatiče, popř. klienty s nízkou platební bonitou. Produkt tohoto typu se zatím na českém trhu nevyskytuje a v rámci téměř všech odvětví ekonomiky může být významnou kontrolou platební bonity vašeho potenciálního klienta.

Produkt by byl uveden na trhu především pro spotřebitele a maloobchodní klienty.

Typ: Projekt
Vytvořeno 19/08/2019

Jedná se o kariérní platformu pro vývojáře a IT specialisty. Má jim usnadnit hledání nové práce a pomoct co nejlépe rozvinout jejich potenciál, aby pracovali v oborech a na projektech, které je budou naplňovat a posouvat v jejich kariéře.

Společnost má na tyto aktivity vyvinutou vlastní metodiku, která pomáhá vytvářet kvalitní projektové týmy tak, že přímo propojuje IT specialisty s vedoucími.Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.