APLIKACE PRO ORGANIZÁTORY KONFERENCÍ A JEJICH ÚČASTNÍKY

#2038

APLIKACE PRO ORGANIZÁTORY KONFERENCÍ A JEJICH ÚČASTNÍKY

Zalistované kategorie
Počítače, internet, IT

Produkt společnosti je B2B platforma pro organizátory konferencí a jejich návštěvníky. Řešení umožňuje organizátorovi vytvořit mobilní aplikaci pro konferenci za méně než 10 minut. Díky jedinečnému řešení, špičkovému designu a  jednoduchému uživatelskému rozhraní dokáže výrazně zvýšit zapojení účastníků na konferenci. Zákazníci projektu reportují až 25násobný nárůst zpětné vazby oproti jiným řešením. Taktéž množství uživatelů aplikace na konferencích dosahuje až 70 %, přičemž standard na trhu je 15–20%.

Business model projektu je zaměřený na škálovatelnost. Jednoduchá a samoobslužná aplikace vyžaduje minimální support. Zákazník může produkt sám vyzkoušet, vytvořit obsah a zaplatit skrze platební bránu. Vše je zcela transparentní bez nutnosti robustního prodejního týmu, což projekt podstatně odlišuje od konkurence. Přibližná výše dosavadní investice do projektu je 3 500 000 Kč.

Produkt má vracející se platící zákazníky. V horizontu 3–6 měsíců autoři očekávají, že dosáhnou bodu zvratu. Investora hledají z toho důvodu, aby mohli rapidně škálovat marketing a sales a významným způsobem akcelerovat růst produktu. Autoři jsou si jisti tím, že jejich produkt v daném segmentu patří mezi nejlepší řešení na trhu. Investici chtějí využít pro to, aby v co nejkratším čase získali významnou část trhu.

 

Výše investice: 2 000 000 - 3 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.