(R)EVOLUCE V MANAGEMENTU KRÁTKODOBÉ PRÁCE -> SELF-EMPLOYMENT 4.0

#2005

(R)EVOLUCE V MANAGEMENTU KRÁTKODOBÉ PRÁCE -> SELF-EMPLOYMENT 4.0

Jedná se o aplikaci pro snadnou a automatizovanou správu všech procesů spojených s nárazovým zaměstnáváním, která byla vyvinuta na základě desetileté zkušenosti s vedením vlastní personální agentury. 

 

Přináší nový, jedinečný a zcela na míru šitý přístup k nárazovému zaměstnávání, který reaguje na sílící trend a požadavek větší flexibility při hledání nárazové práce ze strany pracovníků. Vše je sjednoceno do jedné aplikace dostupné online, která je nabízena jako SaaS webová aplikace a pokrývá veškeré core business procesy agenturní společnosti, a šetří tak až 90 % času. Business model je nastaven na počtu odpracovaných hodin pomocí aplikace.

 

Jedná se o již fungující produkt, využívají jej platící klienti v ČR i zahraničí. Nyní se hledá investor pro urychlení prodeje do EU a posléze i zbytku světa. Měsíčně se do projektu investuje ca 500.000 Kč z vlastních zdrojů.

 

Aktuální finanční prostředky nestačí na pokrytí celkového chodu. Především jde o marketing a prodej, který je tím značně zabrzděný, a neumožňuje tak plánovaný růst.

Výše investice: 15 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.