Tag: HR

Typ: Projekt
Vytvořeno 10/12/2018

Typ: Projekt
Vytvořeno 19/08/2019

Jedná se o kariérní platformu pro vývojáře a IT specialisty. Má jim usnadnit hledání nové práce a pomoct co nejlépe rozvinout jejich potenciál, aby pracovali v oborech a na projektech, které je budou naplňovat a posouvat v jejich kariéře.

Společnost má na tyto aktivity vyvinutou vlastní metodiku, která pomáhá vytvářet kvalitní projektové týmy tak, že přímo propojuje IT specialisty s vedoucími.

Typ: Projekt
Vytvořeno 06/08/2017

Předmětem prodeje je personální a head-hunterská agentura. Její odlišností je vyhledávání špičkových zaměstnanců na vysoké IT a manažerské pozice pro korporátní klienty jako jsou banky, pojišťovny, automobilky, konzultační společnosti, petrochemická výroba, 5 z TOP 20 českých firem atd.
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 03/12/2018

Jedná se o personální agenturu specializovanou na specifickou oblast zdravotnictví. Kromě náboru zdravotnického personálu i administrativních pozic pro své klienty společnost nabízí i mzdové účetnictví a další doplňkové služby. Díky zkušenostem autora v oboru a četným kontaktům se agentuře podařilo vybudovat si pozici experta na obsazování zdravotnických pozic. Společnost funguje dva roky, má stabilní klientelu a vyrovnané hospodaření.