24/07/2018 (17:00) BUSYMAN DAY

HERNÍ APLIKACE PROPOJENÁ SKRZE SOUTĚŽE NA FIRMY

Odhadovaná návratnost: 36 měsíců / Odhadovaná realizace: 12 měsíců
Fáze projektu: Máme potenciální zájemce
1 000 000 - 2 000 000 CZK
#1976

HERNÍ APLIKACE PROPOJENÁ SKRZE SOUTĚŽE NA FIRMY

Cílem této hry pro mobilní telefony je soutěžení v hodu vlaštovkou. Vlaštovku si nejdříve musíte poskládat podle libosti, systém skládání je velmi inovativní a intuitivní. Při skládání je kladen velký důraz na přesnost složení! Máte omezený počet skladů a jakmile máte vlaštovku poskládanou, tak musíte uchopit telefon do horizontální polohy a švihem ruky s telefonem směrem dopředu vlaštovku "hodíte". Ještě zkontrolujte před hodem směr a sílu větru! Okamžitě vidíte v denním, týdenním a měsíčním žebříčku, jak jste na tom!
 
Asi největší přidanou hodnotou celého projektu je unikátní systém tournamentů, soutěží, který se nyní vyvíjí a komunikuje s prvními zájemci(firmy). Počet stažení je více než 60.000!

Aplikace je v mobilních obchodech od roku 2016 a to nejprve v různých beta verzích jako hobby projekt. V roce 2017 získala hra 1. místo v prestižní anketě Aplikace roku! Krátce po uvedení pak byla na 1. místě v celém ČR App Store a na 1. místě na Google Play v kategorii hry! Do aplikace autor nainvestoval přibližně 250 tisíc. Kč z vlastních zdrojů.
 
Hledá se investor / strategický partner, který by pomohl hru udržovat aktuální, implementovat nové herní i byznys prvky a otevřít hru na světové trhy, doposud je pouze v ČR a SR vzhledem k ochraně nápadu.

Požadavky na investora

Semi-aktivní
Expanze na zahraniční trhy, ICT / technologie, Kontakty, Marketing, Obchod
Marketing a media, Obchod, Počítače, internet, IT, Technologie, Zábava

Více informací k projektu