SOFTWAROVÉ ŘEŠENÍ PRO SPRÁVU ADMINISTRATIVNÍ AGENDY SPOJENÉ S PROVOZEM LODÍ

#2061

SOFTWAROVÉ ŘEŠENÍ PRO SPRÁVU ADMINISTRATIVNÍ AGENDY SPOJENÉ S PROVOZEM LODÍ

Záměrem projektu je vytvoření produktu, který se stane vyhledávaným a oblíbeným standardem v oblasti námořní plavby. Námořní přeprava trpí nedostatkem kvalitního a zároveň cenově dostupného softwaru. Produkt je zaměřen na vybranou množinu problémů, které byly identifikovány v jednotlivých klientských segmentech námořní přepravy, tak aby pokryl široké spektrum potenciálních zákazníků.

Aplikace je zaměřena především na řešení problematiky týkající se: inspekcí prováděných na námořních konvenčních lodích, reportingu provozu a pohybu lodě včetně vyhodnocení a analýzy dat, evidence procesů spojených s nakládkou a vykládkou lodě. Vybraná problematika pokrývá široké spektrum zákazníků v rámci námořní přepravy. V případě úspěchu a rozšíření se předpokládá vytvoření rozhraní s administrativními složkami přístavní infrastruktury a zásadní škálování aplikace.

Do vývoje bylo investováno 100 000 Kč v hotovosti (pozn.: v rámci projektu bylo odpracováno zhruba 1 600 programátorských hodin).

Projekt je ve fázi již funkčního MVP, které má stovky stažení a díky kterému autor otestoval trh. Jsou již první platící zákazníci, společně se zpětnou vazbou a návrhy na další funkce.

Autor hledá investora, aby mohl:

- zásadně a profesionálně akcelerovat vývoj aplikace do   požadované úrovně funkcí a uživatelského prostředí.
- podpořit sales a marketingové strategie.
Výše investice: 5 500 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.