II. INVESTIČNÍ KOLO - PLATFORMA PRO DIGITALIZACI A ELEKTRONICKÉ UZAVÍRÁNÍ SMLUV PRO B2B KLIENTY A RETAIL

REALIZOVÁNO
#2049

II. INVESTIČNÍ KOLO - PLATFORMA PRO DIGITALIZACI A ELEKTRONICKÉ UZAVÍRÁNÍ SMLUV PRO B2B KLIENTY A RETAIL

Zalistované kategorie
Mobilní aplikace

Jedná se o legaltech startup, cloudovou službu na vytváření a uzavírání smluv a dokumentů ve 100% digitální podobě. Umožňuje uzavřít platnou písemnou dohodu i v případech, kdy není možné nebo efektivní využít klasickou papírovou formu, kdykoliv, kdekoliv a na libovolném zařízení, které je připojeno k internetu.

Projekt již získal první seedovou investici díky Busyman.cz a nyní hledá druhé kolo, které je určeno primárně na vývoj produktu, rozšiřování funkcionalit, škálování služeb, posílení interního týmu a expanzi do vybraných evropských zemí.

Hlavním cílem projektu je změnit způsob jakým lidé a firmy mezi sebou uzavírají písemné smlouvy a dohody. Nezaměřuje se pouze na smlouvy, i když budou tvořit podstatnou část businessu, ale řeší i objednávky, předávací protokoly, zápisy, potvrzení, souhlasy a další dokumenty. Klientům poskytuje jednoduchý, bezpečný a zároveň efektivní nástroj pro využití elektronického podpisu dokumentů. Nabízí all-in-one řešení pro vytváření, uzavírání, distribuci a archivaci dokumentů, čímž se lišíme od konkurenčních produktů. Projekt tedy umožňuje významné škálování.

Projekt cílí na globální trh o velikosti 100mil+ uživatelů a více. Chce být lídrem nejméně v 5 zemích Evropy do roku 2025 s počtem aktivních uživatelů nejméně 10mil.

 

 

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 6 570 000 CZK  /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Tento projekt byl již realizován.
Pokud vás však zajímá jeho aktuální stav, tak můžete požádat o více informací zde:


Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.


Další projekty v této kategorii

Mobilní aplikace

Nebyly nalezeny žádné výsledky