Tag: výstavba

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám investora k výstavbě a provozu solární elektrárny ve městě Orlová na Moravě. 

Odhadovaná doba návratnosti investice- 7 let

Požadovaná výše investice - 1 387 000 Kč včetně DPH

Pro další informace a kontakt na autora projektu: i nfo@busyman.cz

Typ: Projekt
Vytvořeno 04/06/2013

Vlastním pozemek o rozloze cca 10 000m2. Pozemek je u hlavní silnice na velice lukrativním místě na Příbramsku. Naplánovaná stavba dálnice hned vedle, což je výhodou pro budoucí plány. K dispozici mám značnou sumu financí.

Ale sháním někoho s nápadem, jak pozemek využít a případně investora se kterým bych něco vybudoval a spolupracoval s ním za určitý podíl.

Nebráním se ničemu, co má budoucnost a s radostí přijmu jakékoli nabídky.

Typ: Projekt
Vytvořeno 04/06/2013

Hledám investora pro rezidenci v zámecké zahradě. Jedná se o výstavbu dvou bytových domů s 16 luxusními byty. Lokalita je výjimečná, domy budou stát v zámecké zahradě v Praze 9 - Čakovicích.

Typ: Projekt
Vytvořeno 04/06/2013

Hledám investora pro výstavbu bytových domů - Asie. Požadavky: spolupraca so vstupnym kapitalom na zaciatok a rozbeh projektov popripade dlhodobu spolupracu chcel by som rozbehnut developersku cinnost v zahranici- Azii, Indonezii a hladam partnera-investora. cinnosti developerskej firmy: - vyhladavanie vhodnych pozemkov - odkup pozemkov - priprava architektury a PD - ziskanie povoleni (land permit/building permit) - realizacia stavieb (priamo/subdodavky) -

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/06/2018

Spousta lidí by chtěla vlastnit nemovitost v Karibiku, ale myslí si, že jsou pro ně nedostupné, vzhledem k jejich vysoké ceně. Proto si majitel společnosti dal za cíl vybudovat projekt, kde bude schopen nabídnout skvělou nemovitost v TOP kvalitě za příznivé ceny. Pro tento záměr byl vybrán ostrov Roatan, jelikož se jedná o jeden z posledních ostrovů, kde se můžete kochat nádhernou přírodou, nekonečnými plážemi s bílým pískem a přitom se skvělou občanskou vybaveností.