REALIZACE VÝSTAVBY APARTMÁNŮ V KARIBIKU NA VELICE ŽÁDANÉM OSTROVĚ ROATAN

#1987

REALIZACE VÝSTAVBY APARTMÁNŮ V KARIBIKU NA VELICE ŽÁDANÉM OSTROVĚ ROATAN

Zalistované kategorie
Stavebnictví

Spousta lidí by chtěla vlastnit nemovitost v Karibiku, ale myslí si, že jsou pro ně nedostupné, vzhledem k jejich vysoké ceně. Proto si majitel společnosti dal za cíl vybudovat projekt, kde bude schopen nabídnout skvělou nemovitost v TOP kvalitě za příznivé ceny. Pro tento záměr byl vybrán ostrov Roatan, jelikož se jedná o jeden z posledních ostrovů, kde se můžete kochat nádhernou přírodou, nekonečnými plážemi s bílým pískem a přitom se skvělou občanskou vybaveností.

Jako konkrétní lokalita byl vybrán jeden z nejhezčích resortů na tomto ostrově, Coral Views, který má svou soukromou pláž s molem pro kotvení vlastní lodi, je v těsné blízkosti městečka French Harbor, sousedí s golfovým resortem a je zde nádherný výhled na moře. Na tomto pozemku se vybudují 3 domy po dvou apartmánech (celkem 6 apartmánů), přelivový bazén, který bude umístěn s velkou terasou na střeše domu. Všechny apartmány mají svojí vlastní terasu s nádherným výhledem a jsou situovány tak, aby respektovaly soukromí jak Vaše, tak všech sousedů.

Společnost zakoupila vlastní pozemek s úžasným výhledem na již zmíněný golfový resort a moře, je vypracována 3D vizualizace, předschválený projekt na výstavbu a kontrakt na stavbu. Investice doposud činila zhruba 150.000,- USD.

Pro případného investora je na výběr z několika variant investic a od výše těchto investic se odvíjí i následný profit z projektu a to od spolufinancování až po odkoupení celého projektu. Je také varianta, kdy po dokončení výstavby je možno apartmány pronajímat.

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 3 300 000 - 19 800 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 16 měsíců /  Fáze projektu: Máme nápad

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Další projekty v této kategorii

Stavebnictví