Hledám investora pro rezidenci v zámecké zahradě

#1212

Hledám investora pro rezidenci v zámecké zahradě

Zalistované kategorie
Stavebnictví

Hledám investora pro rezidenci v zámecké zahradě. Jedná se o výstavbu dvou bytových domů s 16 luxusními byty. Lokalita je výjimečná, domy budou stát v zámecké zahradě v Praze 9 - Čakovicích.

Rezidence je poslední možností, jak v této lokalitě uprostřed zeleně a historie, datované od 1 tisíciletí n.l., bydlet. Projekt má územní rozhodnutí a stavební povolení. Možnosti investice - 1. nákup dosavadního stupně rozpracovanosti od firmy, která práce zahájila - 17 000 000 Kč a zbytek dofinancování bankou, nebo zafinancování celého projektu ve výši 105 000 000 Kč.

Klientela se bude hledat pomocí publicity v ČR, FR, SRN, It. Zahájení vlastní stavby r. 2011, prodej rok 2013. Luxusní lokality mají prodej v Praze mezi 85000 korun až 150000 Kč za m2.

Tento projekt bude ziskový již při prodeji 85 000,- / m2. Byty budou mít veškeré nadstandardní náležitosti z oblasti elektroniky, zabezpečovací systémy, společnou posilovnu, krytý bazén, podzemní garáže, saunu v každém bytě, klimatizaci, oba domy budou mít mramorovou fasádu a nové prvky skleněných arkýřů. Celá rezidence je dobrou inves ticí. Odhadovaná doba realizace projektu- probíhá. Konkurenční výhody projektu- obnovení vodního díla. Požadovaná výše investice- 17 000 000 Kč (počáteční investice do zahájení), nebo celá investice 105 000 000 Kč.

Výše investice: 17 000 000 CZK  / 

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt již není aktivní.
Dotazy k němu jsou tedy již bezpředmětné, i tak vám děkujeme za zájem.
Prohlédněte si další projekty z této kategorie