Hledám investora k výrobě stavebního systému

#1309

Hledám investora k výrobě stavebního systému

Zalistované kategorie
Technologie

Představuji Vám evropský systém, který využívá 80% lidí v Evropě. Systém betonových skořepinových tvárnic, který řeší jakýkoliv Váš požadavek v otázce stavby jak pro bydlení, tak i pro průmyslovou výstavbu za minimálních rizik a v nejkratším čase.

Jedná se o systém, který vznikl ve Francii, kde je ověřen celoživotními zkušenostmi tisíců lidí. Vzhledem k nízkým pořizovacím nákladům, avšak při zachování vysoké kvality a široké variabilnosti v použití, se betonové skořepinové tvárnice staly doporučeným materiálem Evropskou unií. Odhadovaná životnost stavby je přes 300 let.

Z důvodu bezkonkurenčně nízké ceny betonových skořepinových tvárnic dosahujeme 20- 40% úspory investičních nákladů na hrubou stavbu, oproti standardním stavebním materiálům.

Díky kvalitě skořepinových tvárnic a nové technologii výstavby dochází až k 60% úspoře energie potřebné k vytápění. V neposlední řadě je předností systému betonových skořepinových tvárnic jejich dlouhodobá životnost, odolnost a je považován za nejekologičtější na trhu. Konkurenční výhody projektu jsou minimální cena a  maximální kvalita.

 Pro další informace a kontakt na autora projektu: info@busyman.cz

Výše investice: 3 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců / 

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt již není aktivní.
Dotazy k němu jsou tedy již bezpředmětné, i tak vám děkujeme za zájem.
Prohlédněte si další projekty z této kategorie