APLIKACE PRO VYHLEDÁVÁNÍ A ONLINE PLACENÍ TOALET ZAMĚŘENÁ NA TURISTY

#2035

APLIKACE PRO VYHLEDÁVÁNÍ A ONLINE PLACENÍ TOALET ZAMĚŘENÁ NA TURISTY

Klíčová slova
toaletyturismusaplikace

Jedná se o mobilní aplikaci zaměřenou na turisty v cizích městech, kteří potřebují na toalety ale neví, kde se nacházejí a neví, zda a jak za ně platit. Aplikace jim umožní toaletu najít, zjistit vše potřebné a pohodlně zaplatit online  platební kartou.

Projekt vznikl na základě vlastní, špatné zkušenosti při cestování s celou rodinou, kdy se častým toaletám nevyhnete a požadavek na kvalitní čistou toaletu je dnes již standardem. 

Navíc oproti pouhé databázi veřejných toalet jsou již napojení partneři, kteří jsou ochotni na veřejně přístupné toalety (např. v restauracích) pouštět hosty až úplatu (to vše je řešeno v jedné platbě). Jedná se o sekundární příjem pro majitele, kdy navíc budou mít možnost tyto klienty oslovit i svou nabídkou. Tímto způsobem bude síť toalet rozšiřována.

Do současného stavu se autoři zainvestovali cca 3,5 mio korun z vlastních zdrojů autorů, převážně na vývoj (cca 70%).

Projekt je ve fázi spuštěného prototypu (MVP), a aktuálně probíhají první použití aplikace od reálných cestovatelů v Praze a je připraveno spuštění monetizačního modelu.

 

Výše investice: 5 500 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 60 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.