Tag: turismus

Typ: Projekt
Vytvořeno 25/07/2019

Jedná se o mobilní aplikaci zaměřenou na turisty v cizích městech, kteří potřebují na toalety ale neví, kde se nacházejí a neví, zda a jak za ně platit. Aplikace jim umožní toaletu najít, zjistit vše potřebné a pohodlně zaplatit online  platební kartou.

Projekt vznikl na základě vlastní, špatné zkušenosti při cestování s celou rodinou, kdy se častým toaletám nevyhnete a požadavek na kvalitní čistou toaletu je dnes již standardem. 

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/06/2013

Hledám investora na rozšíření podnikání v oblasti turistiky za zážitky. V této oblasti již máme rozvinuté podnikání, přesto bychom rádi naší dosavadní působnost rozšířili a nabídli zákazníkům více, než jen "klasiku". Nyní se nám naskytla možnost rozšířit své služby o poskytování ubytování. Rádi bychom rozvynuli nabídku ubytování s přímou realizací zážitků v daném regionu. Samozřejmostí je i rozvoj dalších možností atraktivit, jako například wellness služby apod.

Typ: Projekt
Vytvořeno 20/06/2013

Hledám investora na projekt výstavby katamaránu. Celoroční provoz katamaránu o délce 19 mětrů pro rekreační využití.

Klientela a prodejní sít zajištena.

Návratnost investice dle finančních plánů do 3,5 roku .

Maximální garance včetně vinkulace pojistného plnění.

Podmínky a podíly za investici pro investora budou navrženy na osobním jednání.

Pro další informace a kontakt na autora projektu: info@busyman.czBusyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.