MAPA VELMISTRŮ BOJOVÉHO UMĚNÍ

#2001

MAPA VELMISTRŮ BOJOVÉHO UMĚNÍ

Projekt je primárně určen pro ty co provozují TaeKwonDo. Realizován je formou produktu jako „Plakát“ a „Nástěnná rolovací mapa“ či v podobě dalších produktů s použitím moderních tiskových technologií.
Princip a důvod je jednoduchý, jsi-li chemik, pak potřebuješ mít tabulku prvků na očích. Stejně tak pro taekwondistu je zdrojem mnoha informací přehledná mapa mistrů, která propojuje linii černých pásů a přináší další podstatné informace. Nikdo doposud podobnou mapu nevytvořil.

Cílová skupina:
70 mil. aktivních praktikantů, mistrů i velmistrů po celém světě.
50 existujících celosvětových organizací.

Téměř všechny organizace, celosvětové i národní, mají velice aktivní a aktuální strukturu spojení se svou členskou základnou.
Téměř všechny organizace realizují pravidelné mezinárodní, i národní soutěže, semináře a školení.

Autor patří mezi zakladatele TaeKwonDo v ČR. Byl jedním z prvních držitelů černého pásu v ČR. Osobně trénoval pod řadou významných korejských mistrů. (Hwang Ho Yong, Park Soo Nam, Park Jung Tae, Hee Il Cho, Bong Soo Han) V roce 1998 natočil celovečerní film (USA/ Hong Kong) s hlavní představitelkou Shanon Lee, (dcerou legendárního Bruce Lee), na kterém se rovněž podílel jako koordinátor bojových scén. Od roku 2000 se věnoval filmové produkci ,režii a výrobě speciálních efektů.

Hlavní produkt mohou následovat další merchandising produkty a potřeby pro každého praktikujícího, od obleku, až po chrániče a doplňky. To však není hlavním cílem, nechceme rozmělnit originalitu produktu.

Výše investice: 630 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 12 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.