NÁKUP JÍDLA RYCHLE, POHODLNĚ A PŘEHLEDNĚ, S NEJLEPŠÍ CENOU

#2031

NÁKUP JÍDLA RYCHLE, POHODLNĚ A PŘEHLEDNĚ, S NEJLEPŠÍ CENOU

Zalistované kategorie
E-commerce

V dnešní době dochází na českém i evropském trhu k výraznému rozvoji online prodeje potravin. Tím se otevírá cesta i srovnávacím službám pro zákazníka (heureka.cz, zbozi.cz).

Porovnávání potravin má však na rozdíl od porovnání elektroniky, zájezdů či pojištění svá specifika. Vyžaduje srovnání nikoliv jednotlivých položek, ale celého nákupního košíku. Projekt právě takovýmto srovnávačem je. Dokáže porovnat produkty ze 14 online obchodů a širokého spektra letákových nabídek a na tomto základě doporučit takový obchod, kde je celý nákup nejvýhodnější nebo kde lze koupit naráz většinu z požadovaných položek.

Doposud do projektu bylo investováno již několik miliónů korun. Aktuálně se nachází ve fázi MVP (minimum viable product) a hledá prostředky pro masivnější marketing a rozvoj své funkčnosti. Za projektem stojí autor se zkušenostmi v oblasti IT developmentu pro velké společnosti a bankovní sektor a pro projekt má vybudovaný tým.

Tento projekt je připraven i pro období krize, kdy citlivost nakupujících na cenu bude mnohem vyšší.

 

Výše investice: 5 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme prototyp

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.