KOMPLEXNÍ DIGITALIZACE PROCESŮ OD RATINGU NEMOVITOSTI PO VÝSTAVBU, SE ZAMĚŘENÍM NA B2C A B2B

#2050

KOMPLEXNÍ DIGITALIZACE PROCESŮ OD RATINGU NEMOVITOSTI PO VÝSTAVBU, SE ZAMĚŘENÍM NA B2C A B2B

Tato platforma je digitální evolucí nemovitostního trhu nejen v ČR.

Na trh přináší komplexní řešení od prověření nemovitosti zvažované k nákupu, přes chytré plánování a evidenci průběhu rekonstrukce, či výstavby, včetně aukce nejrelevantnějších partnerů/dodavatelů, až po následnou péči po stránce archivace a pravidelné aktualizace souvisejících kroků a dokumentů. 

Chceme výrazně přispět k digitální evoluci nemovitostního trhu a pomoci lidem i odborníkům s orientací a řešením procesů při pořizování bydlení.

Projekt bude k dosažení výše uvedených bodů dále členěn na tři základní pilíře, které na sebe logicky navazují. Každý z pilířů je však schopen koexistovat i zcela samostatně.

V tuto chvíli je každý z těchto pilířů v různém stádiu rozpracovanosti, avšak funkční- cílem je, aby se v horizontu několika let dokázaly vůči sobě zarovnat na obdobnou úroveň vyspělosti a především plnou digitalizaci a automatizaci.

Každý pilíř disponuje vlastním byznys modelem, platformou, know-how, a z části i samostatnými týmy. Společně však utvoří kompaktní celek, který na českém trhu aktuálně nemá obdoby.

Do projektu již bylo zainvestováno více než milion korun ze zdrojů autora. Nyní projekt prochází intenzivním mentoringem. Aktuálně hledáme investora/ parťáka, který doplní náš tým. Lze investovat buďto do celku, nebo i separátně do jednotlivých pilířů.

Výše investice: 5 000 000 - 6 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 60 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.