Hledá se koinvestor: Nová česká pohádka Zakletá princezna

REALIZOVÁNO
#2014

Hledá se koinvestor: Nová česká pohádka Zakletá princezna

Zalistované kategorie
Umění a kultura

Nový filmový projekt jednoho z nejzkušenějších český producentů Viktora Krištofa, který v současné době připravuje například největší český film Jan Žižka (režie Petr Jákl) a zároveň film režiséra Petra Kubíka, který realizoval již dva celovečerní filmy a jeden z nich se podařilo v minulosti prodal do hollywoodského studia Lions Gate

Film čerpá z klasického námětu, opakujícího se dne známý například ze zahraniční filmů jako "Na hromnice o den více", "50 a stále poprvé" nebo "Na hraně zítřka". Tento zajímavý námět překlápí do formátu tradiční české hřejivé pohádky.

Celkový rozpočet filmu činní 17 000 000 Kč, přičemž drtivá většina je již zainvestována částečně i členy Busyman klubu. Nyní se hledá poslední 1 000 000 Kč.

Petr Kubík již ve spolupráci s Busyman.cz realizoval několik úspěšných investic.

 

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 4 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 12 měsíců /  Fáze projektu: Máme investora

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt byl již realizován.
Pokud vás však zajímá jeho aktuální stav, tak můžete požádat o více informací zde:


Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.