ROZŠÍŘENÍ VÝROBY A VÝVOJE LASEROVÝCH STŘELNIC PRO OZBROJENÉ SLOŽKY

#1957

ROZŠÍŘENÍ VÝROBY A VÝVOJE LASEROVÝCH STŘELNIC PRO OZBROJENÉ SLOŽKY

Společnost se věnuje vývoji a výrobě různých druhů laserových střelnic již řadu let. Má za sebou úspěšně realizované projekty pro různá odvětví trhu. Prodej laserových a optických zařízení tvořil v r. 2015 obrat přibližně 5,5 mil. Kč a v roce 2016 přibližně 4,3 mil. Kč.
 
V současné době se firma zaměřuje na nalezení strategického partnera pro obchodní činnost s důrazem na ozbrojené složky. V této oblasti má vyvinuty speciální, vysoce konkurenčně schopné zařízení.
 
Možnosti vstupu investora:
• Nabídka spolupráce na rozvoji firmy prostřednictvím investice.
• Možnost vytvoření nové společnosti s investorem, rozvoj určitého segmentu ze současné široké nabídky laserových střelnic.

Projekt je vhodný pro investora s ambicemi či zkušenostmi v segmentu ozbrojených složek, armády.

Výše investice: 50 000 000 - 100 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.