SEKUNDÁRNÍ ONLINE TRH SE VSTUPENKAMI NA KULTURNÍ A SPORTOVNÍ AKCE

#2041

SEKUNDÁRNÍ ONLINE TRH SE VSTUPENKAMI NA KULTURNÍ A SPORTOVNÍ AKCE

Už se vám někdy stalo, že jste si koupili vstupenky na koncert své oblíbené kapely či interpreta nebo na divadelní představení, a nakonec jste nemohli jít? Co se zakoupenými vstupenkami? Nebo jste sháněli vstupenky na událost, která už byla vyprodaná? Kde sehnat vstupenky? A hlavně kde je bezpečně a bez rizika koupit?

Autoři zainvestovali do řešení právě tohoto problému již cca 1 milion Kč. Vytvořili platformu, která díky specifickému řešení nabízí online trh pro tisíce lidí, kteří se do této situace dostávají každý rok, a vyvinuli vlastní systém, který garantuje bezpečné a transparentní předání financí i lístků bez nutnosti osobního setkání obou stran, prodávajícího a kupujícího.

Hledá se investor/partner, který umožní projekt posunout dále. Projekt je ve fázi živého provozu a testování PoC, kdy jsou první platící zákazníci. V současné době je vytvořen plně funkční MVP.

Výše investice: 6 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 36 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.