24/07/2018 (17:00) BUSYMAN DAY

ROZŠÍŘENÍ DOSTUPNOSTI NOVÉ A POPTÁVANÉ LÉČEBNÉ METODY

Odhadovaná návratnost: 48 měsíců / Odhadovaná realizace: 3 měsíce
Fáze projektu: Máme potenciální zájemce
#1970

ROZŠÍŘENÍ DOSTUPNOSTI NOVÉ A POPTÁVANÉ LÉČEBNÉ METODY

Zalistované kategorie
Péče o zdraví a krása

Projekt bude realizován na základě tzv. mezery na trhu, kterou chce tento projekt vyplnit. Jelikož není tato léčebná metoda pro veřejnost tak známá a přístupná, je záměrem ji dostat do povědomí obyčejných lidí. Obrovskou výhodou procedury je, že nemá žádné alergické reakce ani jiné negativní účinky na tělo. Široké spektrum využití přislibuje obsáhlou a pravidelnou klientelu. Díky této metodě budou moci klienti nejen omezit ale dokonce i vysadit některé léky, které užívají.
 
Po stránce časové byly do projektu investovány stovky hodin cest a schůzek nejen s úředníky ale také s dodavateli, potencionálními zaměstnanci, doktory, kteří mají zájem o spolupráci a předepisování procedur a také realitními makléři ohledně prostor.
 
Investor se hledá ze dvou důvodů. Jedním z nich jsou banky a jejich neschopnost, potažmo neochota pomoci začínajícím podnikům, a jejich podmínky a úrokové sazby. Druhým důvodem jsou rady, konzultace a možná pomoc při rozjezdu nebo v průběhu chodu podniku. Vložená investice bude použita na rozjezd projektu a všech potřebných věcí s tím souvisejících

Požadavky na investora

Semi-aktivní
Ekonomika / finance, Expanze na zahraniční trhy, Kontakty
Péče o zdraví a krása, Sport a volný čas

Více informací k projektu