BARVY NA VLASY Z PŘÍRODNÍCH INGREDIENCÍ

EXPIROVÁNO
#1996

BARVY NA VLASY Z PŘÍRODNÍCH INGREDIENCÍ

Jedná se o společnost, jejímž hlavním kritériem je etika a kvalita vlastních produktů. Vyrábí vysoce kvalitní a stoprocentně přírodní vlasovou péči, zaměřuje se především na barvy na vlasy rostlinného původu. Ale má i další doplňkový sortiment.   Autorka vyvinula a nechala si certifikovat vlastní produkty, které velmi úspěšně uvedla na trh. Firma byla založena ke konci roku 2016, kdy se začalo s vytvářením indentity a přípravou vlastních produktů, na trh vstoupila v únoru 2017. Do projektu bylo prozatím investováno cca 300.000 Kč.   Hledaná investice má sloužit k vytvoření zásoby produktů, které budou využity na další trhy – například slovenský a primárně Amazon, kde jsou tyto produkty mezi TOP100 poptávanými. Investice tedy půjde do zboží.

Výše investice: 2 990 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 12 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.