PLNĚ AUTOMATIZOVANÝ ROBOTICKÝ FOOD TRUCK

#2042

PLNĚ AUTOMATIZOVANÝ ROBOTICKÝ FOOD TRUCK

Cílem projektu je zavedení nejnovějších technologií z oblasti automatizace a robotiky v gastronomii. Projekt prokáže možnost kvalitního stravování s využitím benefitů myšlenky Průmyslu 4.0  – konzistentní vysokou kvalitu připravovaných jídel, minimalizace nákladů na lidské zdroje, atraktivitu, marketingový potenciál, IT – webový potenciál. Prokáže možnost řešení jak komplexně, tak v součinnosti s lidskými zdroji.

Projekt je nákladnější na investice a z tohoto důvodu byl rozfázován do etap. V tomto investičním kole se jedná o plně automatizovaný pojízdný food truck. Toto řešení se dá využít samostatně, či jako kompletní řešení v rámci brandu.

Do projektu byly doposud zainvestovány 3 000 000 Kč + know-how. Aktuálně jsou hotová řešení, která lze implementovat. Za projektem stojí autor se zkušenostmi v řadě nadnárodních společností na pozicích vysokého managementu spolu s motivovaným a zkušeným týmem.

Projekt má hotový byznys plán, branding, rozpracované etapy vývoje a ověření realizovatelnosti v SW simulacích. Závěrečná fáze s reálným hardwarem je nákladná a vyžaduje vyšší investici.

Výše investice: 6 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 24 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.