Tag: gastronomie

Typ: Projekt
Vytvořeno 09/11/2017

Stalo se Ti někdy, že jsi seděl v restauraci hladový a nedočkavý a číšník nikde? Pospíchal si a čekal „nekonečně dlouho“ na zaplacení? Nám se to stalo. Mnohokrát! A tak jsme si řekli, že to změníme! A pořádně!   Aplikace Já, číšník je elektronická obsluha, která se nikdy nemračí, kterou máte vždy s sebou, se kterou objednáte to, co chce a kdykoli chcete, zaplatíte, kdy vás zrovna napadne. A to je teprve začátek….   Já, číšník změní kvalitu služeb v gastronomii.

Typ: Projekt
Vytvořeno 04/06/2019

Stalo se Ti někdy, že jsi seděl v restauraci hladový a nedočkavý a číšník nikde? Pospíchal si a čekal „nekonečně dlouho“ na zaplacení? Nám se to stalo. Mnohokrát! A tak jsme si řekli, že to změníme! A pořádně!
 
Aplikace Já, číšník je elektronická obsluha, která se nikdy nemračí, kterou máte vždy s sebou, se kterou objednáte to, co chce a kdykoli chcete, zaplatíte, kdy vás zrovna napadne. A to je teprve začátek….
 

Typ: Projekt
Vytvořeno 06/02/2019

Jedná se o cloudovou platformu postavenou se záměrem zmodernizovat a zjednodušit komunikaci mezi Restauracemi a Dodavateli s cílem zvýšit profitalibilitu a zjednodušit objednávání stejně jako při online nakupování. Platforma nabízí příležitost sledovat aktuální trendy ve jednotlivých regionech, vidět skutečné požadavky gastronomických institucí, včas reagovat a nabízet své produkty prostřednictvím vlastního tržiště.

Typ: Projekt
Vytvořeno 29/11/2018

Jedná se o revoluční rozvoz jídla. Základem je kvalitní kuchyně, kdy je kladen důraz na čerstvé, kvalitní a také lokální suroviny, na moderní trendy, rozmanitost v přípravě jídel i rozmanitost druhů jídel. Společnost se snaží lidem poskytnout stejně kvalitní jídlo jako při návštěvě dobré restaurace, ale formou dovozu až do pohodlí domova či zaměstnání.

Typ: Projekt
Vytvořeno 28/06/2013

Provozuji dva roky unikátní restauraci, která bude sloužit jako prototyp pro vytvoření řetězce. Na trhu je o tento druh restaurace zájem, ale pro rozšiřování podniku mi chybí kapitál. Mám promyšleno a zpracováno jak se řetězec vybuduje, i jak se bude dále rozšiřovat. 

Výše ivestice je 3miliony Kč za 49% projektu. Od investora požaduji kapitál, zkušenosti v podnikánía částečný aktivní přístup do projektu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 21/06/2013

Hledáme investora do projektu rodinných kaváren "Mrňouskov". Jedná se již o rozvinuté rodinné podnikání, které funguje. Nyní se hledá kapitál na rozšíření  - expanzi podnikání a další rozvoj celého konceptu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 10/07/2018

Obchodní záměr reaguje na současné nezdravé trendy společnosti, tedy narůstající procento populace s nadváhou až obezitou, stárnutí populace a s tím související potřebu udržet se v dobré kondici co nejdéle, zejména z důvodu zajištění stálého příjmu. Řešení prostřednictvím chemických preparátů je všeobecně vnímáno jako ne příliš prospěšné našemu zdraví a má velký počet odpůrců.