SYSTÉM PRO ŘÍZENÍ ÚDRŽBY HOTELOVÝCH KOMPLEXŮ A RESORTŮ

#2023

SYSTÉM PRO ŘÍZENÍ ÚDRŽBY HOTELOVÝCH KOMPLEXŮ A RESORTŮ

Jedná se o webovou aplikaci pro řízení údržby luxusních hotelových komplexů a resortů. Je určena především pro technický tým resortu, kterému poskytuje ucelené informace  o jednotlivých částech zařízení – majetku, ze kterého se resort skládá. Jsou to především záznamy o již uskutečněné údržbě, plánované preventivní údržbě, o řešených problémech, opravách a požadavcích přicházejících na technické oddělení. Dále mu systém slouží k plánování a organizaci jeho každodenní práce na údržbě resortu.

Systém vznikl dle požadavků ředitele technického zajištění (zakladatel projektu) luxusního resortu Velaa Private Island Maldives, kde se stal každodenním nástrojem pro organizaci 65 členů technického týmu a komunikační platformou pro všech 350 zaměstnanců resortu. Používání systému zde pomohlo ke snížení nákladů na údržbu o 10 %, zvýšení produktivity celého technického týmu o 25 % a odstranění stížností hostů na stav a funkčnost zařízení resortu.

Nová generace systému je aktuálně vyvinuta a připravena pro nasazení na dalších resortech. Primárním cílem jsou resorty v Asii a na Blízkém východě, kde je přibližně 30 000 luxusních hotelových komplexů. V současnosti byly zahájeny obchodní aktivity na Maledivách, kde se nachází kolem 140 takovýchto luxusních zařízení a kde jsou využívány existující osobní vazby a doporučení. Do projektu bylo zakladateli investováno 1 750 000 Kč.

Požadovaná investice bude využita k akceleraci vývoje produktu, zejména k vývoji mobilní aplikace, meter based maintenance, integraci s hotelovými systémy a komunikaci s NFC a IoT.

 

Výše investice: 5 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.
CAPTCHA
Opište prosím kontrolní kód z obrázku níže. Toto opatření je zde z důvodu zamezení spamových příspěvků.