GLOBÁLNÍ POROVNÁVAČ CEN A ČASOVÉ DOSTUPNOSTI VSTUPENEK NA PAMÁTKY, OUTDOOROVÉ AKTIVITY A PRONÁJMY V CESTOVÁNÍ

#2064

GLOBÁLNÍ POROVNÁVAČ CEN A ČASOVÉ DOSTUPNOSTI VSTUPENEK NA PAMÁTKY, OUTDOOROVÉ AKTIVITY A PRONÁJMY V CESTOVÁNÍ

Jedná se o porovnávač cen a časové dostupnosti zaměřený na světové top památky, outdoorové aktivity a pronájmy v oblasti cestovního ruchu. Pomocí vlastních unikátních vyhledávacích nástrojů si mohou zákazníci propojit několik entit a vytvořit si balíček plný zážitků nebo vytvořit velmi oblíbené multi-city výlety a sestavit si tak výlet za co nejnižší cenu. Cílem projektu je šetřit lidem peníze při poznávání nejznámějších památek světa.

Projekt řeší problém zákazníků s gigantickou a nepřehlednou nabídkou zprostředkovatelů a jejich rozdílných marží a časové dostupnosti. Při koupi online vstupenky předem nemusí cestovatel čekat dlouhé fronty u památek, a šetří tím čas pro další aktivity. Projekt funguje i jako skvělý průvodce či vyhledávač aktivit v dané lokalitě s možností okamžité rezervace.

Projekt má již nyní domluvenou spolupráci s platformou na klasické zprostředkování turistických aktivit a půjčování, která je nyní považována za nejhodnotnější startup v Nizozemsku. Bylo do ní investováno 108 milionů dolarů od investorů v 7 investičních kolech a má 1 milion prodaných vstupenek v 60 zemích světa.

Do projektu byly doposud investovány desítky tisíc a primárně časový vklad spojený s programováním, který dosáhl stovek hodin práce.

Projekt má hotové MVP s možností dodání globální nabídky klientům. Investice bude využita k dokončení vývoje aplikace, vytvoření affiliate programu a vstupu na zahraniční trhy. Investor se hledá z důvodu urychlení celého rozvoje společnosti, který by skrze reinvestování výnosů trval neúměrně dlouho. Investice bude využita na zaplacení šesti členného týmu a na propagaci projektu.

Výše investice: 3 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 30 měsíců /  Fáze projektu: Máme prototyp

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.