Tag: cestování

Typ: Projekt
Vytvořeno 05/12/2016

„Dobrý den, nevíte, jak se dostanu…?“ Tak zní často kladená otázka turistů, se kterou je teď konec.   Aplikace nejenže vyhledá nejrychlejší spoj městské dopravy, například podle zadání názvu ulice či hledané pamětihodnosti, ale zároveň nabídne zaplatit cestu podle aktuálního tarifu každého města přímo určeného pro držitele aplikace v příslušném smart zařízení.

Typ: Projekt
Vytvořeno 16/07/2019

Společnost nabízí jedinečnou možnost navštívit exkluzivní sportovní a hudební události po celém světě, užít si vše naplno a získat celoživotní vzpomínky a zážitky. Chcete na formule do Španělska, Bundesligu do Německa, nebo naopak do národní italské opery či na koncert do Francie? Tak to jste ideální klient.

Typ: Projekt
Vytvořeno 10/03/2020

Jedná se o porovnávač cen a časové dostupnosti zaměřený na světové top památky, outdoorové aktivity a pronájmy v oblasti cestovního ruchu. Pomocí vlastních unikátních vyhledávacích nástrojů si mohou zákazníci propojit několik entit a vytvořit si balíček plný zážitků nebo vytvořit velmi oblíbené multi-city výlety a sestavit si tak výlet za co nejnižší cenu.

Typ: Projekt
Vytvořeno 05/12/2016

Autoři zprostředkovávají jedinečný zážitek, který je cenově dostupný i pro studenty, jež jsou nyní cílovou skupinou. Dvoučlenné týmy se vydají do zahraniční destinace, ze které se musí dostat zpět na Václavské náměstí. Celá soutěž je monitorována a tím je i divácky zajímavá. Autoři již mají za sebou první závody, kde si ověřili koncept a potenciál projektu.   Do projektu je třeba zainvestovat řádově 400 000,- Kč do května 2017.

Typ: Projekt
Vytvořeno 29/08/2018

Unikátní mobilní aplikace v anglickém jazyce obsahuje všechny informace, které se velmi hodí cestovateli při jeho výpravě do zahraničí (států a nezávislých území). Ať již jedete do Francie, nebo na Madagaskar, v aplikaci naleznete všechny důležité základní informace.

Typ: Projekt
Vytvořeno 12/09/2019

Moderní online cestovatelský deník, který spojuje vizuální, místní a časové informace. Vytváří největší cestovatelskou komunitu na světě. Spojuje cestovatele a umožňuje cestovatelům inspirovat se od jiných. Cestovatel si na jednom místě cestu naplánuje, rezervuje hotely, letenky, zajistí pojištění a všechny ostatní důležité věci. Navíc dostane užitečné informace o dané lokaci, vízové a očkovací povinnosti aj.

Typ: Projekt
Vytvořeno 06/08/2017

Jedná se o P2P online službu, která se zabývá problematikou sdílené ekonomiky. Projekt řeší zapůjčování sportovních a cestovatelských potřeb. Platforma je primárně cílená na velké městské aglomerace, přímořská letoviska, horská střediska a pravidelné sportovní akce. Jedná se o první aplikaci tohoto typu na trhu. Projektu bylo věnováno prozatím 6 měsíců obsahového vývoje, který se týká zrodu webových stránek a jeho obsahu databáze vč.Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.