INVESTICE DO STAVEBNÍHO POZEMKU V ROZVOJOVÉM ÚZEMÍ U KOLÍNA, ZISK 15-20% ZA PRVNÍ ROK

REALIZOVÁNO
#1998

INVESTICE DO STAVEBNÍHO POZEMKU V ROZVOJOVÉM ÚZEMÍ U KOLÍNA, ZISK 15-20% ZA PRVNÍ ROK

Zalistované kategorie
Investiční nemovitosti

Jedná se o velmi jednoduchou, konzervativní formu investice s minimálním rizikem, nabízející možnost podílet se na úspoře DPH ve výši 21% a současně zhodnocení budoucích stavebních parcel fyzickou realizací inženýrských sítí v zastavovaném území. Za projektem stojí člen Busyman clubu, což zaručuje 100% kvalitu a možnost rychle získat případné bližší informace.

Na projektu se pracuje již cca 5 let a dlouhý legislativní proces je nyní úspěšně u konce (od změny územního plánu, až po získání stavebního povolení na veškerou infrastrukturu, atd.).

Do projektu byl vložen vlastní pozemek pro následné vybudování 20ti budoucích stavebních parcel (tato investiční nabídka jich zahrnuje 8) + přístupové komunikace (původně restituce, 50% dar od prarodičů, 50% odkoupeno od vzdálených příbuzných). Dále nemalé investice na projektovou činnost, navíc autoři projektu hradí budování veškeré infrastruktury.

V Srpnu 2018 byl zahájen prodej prostřednictvím realitní kanceláře a realizoval se prodej první stavební parcely, na září 2018 je již složena rezervace na další 3 parcely. Autoři nabízí exklusivní možnost zakoupit ještě nyní (nejpozději do 15.10.2018) parcelu v ceně bez DPH.

Částky utržené z prodeje budou obratem investovány do vybudování hlavního vodovodního řadu + přípojek, elektrické přípojky, veřejné osvětlení, vybudování místní komunikace a zazelenění - vše dle schváleného projektu a územního plánu.

Autor projektu tento požadavek nezadal...
Autor projektu tento požadavek nezadal...
Výše investice: 961 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 15 měsíců /  Fáze projektu: Máme potenciální zájemce

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Tento projekt byl již realizován.
Dotazy k němu jsou tedy již bezpředmětné, i tak vám děkujeme za zájem.
Prohlédněte si další projekty z této kategorie


Další projekty v této kategorii

Investiční nemovitosti

Nebyly nalezeny žádné výsledky