INVESTICE DO CESTOVKY S ROZVOJEM FRANŠÍZOVÉHO MODELU

#2000

INVESTICE DO CESTOVKY S ROZVOJEM FRANŠÍZOVÉHO MODELU

Zalistované kategorie
Cestovní ruch

Projekt založily dvě autorky, které měly jasnou vizi, co chtějí vybudovat. Firma byla založena v říjnu roku 2016. Autorky do projektu investovaly již 1 000 000 Kč. Tyto peníze byly použity na založení s. r. o., pronájem vily, náklady spojené s provozem a marketing.

Momentálně působí na BALI, ale jejich ambicí je rozšířit se do deseti let do více než 15 zemí světa. Projekt je již stabilizovaný a připraven na expanzi.

Současným dalším krokem rozvoje je franšízový model, který zajistí kvalitu a zároveň umožní plynulou expanzi do dalších připravených zemí.

Vysoký proklientský přístup je samozřejmostí po celou dobu dovolené. Dle předem vybraného balíčku platí sice určitý harmonogram, ale ten se vždy doladí na místě podle představ a přání klienta.

Autorky hledají investora, aby se dostaly více do povědomí klientů a zároveň se mohly věnovat expanzi a dalším aktivitám, které je dostanou na pozici lídra.

Výše investice: 4 000 000 CZK  /  Odhadovaná návratnost: 48 měsíců /  Fáze projektu: Máme platící klienty

Máte zájem podpořit tento projekt?

Líbí se vám tento projekt a máte zájem ho podpořit? Zašlete nám své kontaktní údaje pomocí formuláře vpravo, obratem se vám ozveme za účelem bližšího seznámení s projektem a projednání dalších podrobností.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci.

CZK

Více informací k projektu

Dejte nám prosím vědět, jestli vám smíme zasílat novinky z dění okolo Busyman.cz formou emailového newsletteru. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat, stačí nám poslat krátký mail s žádostí o odebrání na adresu domitra@busyman.cz a my vás z distribučního seznamu obratem odstraníme.


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.