Projekty - portfolio

Čas od času jsme sami andělskými investory. Zde naleznete přehled projektů, na kterých se Busyman aktivně podílí a do kterých investoval.

JÁ, ČÍŠNÍK

08/2017

Digitalizace objednávek a plateb v gastronomických zařízeních.
Já, číšník, je mobilní aplikace, umožnující nahradit objednací a platební proces v gastronomických zařízení jednoduše a rychle z mobilního telefonu návštěvníka zařízení.

Více informací

Šetří tak zásadním způsobem čas všech zúčastněných a zefektivňuje využití kapacity restaurace. Host si stáhne aplikaci Já, Čísník, přijde do restaurace, jednoduše si objedná na co má chuť a jedním tlačítkem zaplatí.

0

Studio 301 - tvorba virtuální a rozšířené reality

09/2018

Studio na tvorbu virtuální a rozšířené reality

Studio 301 je uskupení profesionálů, z řad bývalých a současných studentů elitní Smíchovské průmyslové školy zaměřené na tvorbu virtuální reality a současných partnerů portálu Busyman.cz

Více informací

My všichni, si dobře uvědomujeme význam virtuální a rozšířené reality, jehož využitelnost se nevztahuje pouze k hernímu a zábavnímu průmyslu, ale především k průmyslu jako takovému. Umožnuje nám zefektivňovat výrobu, šetřit náklady, rozvíjet fantazii potenciálních klientů daleko za hranice lidské představivosti a dosáhnout tak kýžených obchodních výsledků, tvořit edukační materiály, simulovat procesy a mnoho dalšího.

0

NANITS

Globální platforma pro digitální komixy.

CROWN

08/2014

Digitální komodita a platforma pro tvorbu aplikací nové ekonomiky
Crown je počítačový program a internetová komodita inspirovaná revoluční technologií Bitcoinu - tedy blockchainu a kryptografie.

Více informací

Crown si klade za cíl stát se globální platební a komunikační platformou pro tvorbu aplikací / firem nové ekonomiky, která nabízí jejím uživatelům efektivně uchovávat a obchodovat vytvořené hodnoty, registrovat vlastnictví a organizovat smluvní vztahy. Bezpečnost jeho sítě udržují Trony, super-uzly provozované stovkami jeho uživatelů. Trony jsou pátěřní sítí Crownu a na jejich základech mají vývojáři možnost tvořit aplikace nové ekonomiky - zcela nový rozměr světa decentralizovaného obchodu. Crown je možné obchodovat na mezinárodní krypto burze Bittrex.

FAIRPLAYAUTO

09/2014

Inzertní portál prověřených aut soukromníků, bez bazaru
Projekt, který vznikl přímo z hlav partnerů Busymana je zjednodušeně řečeno "bezrealitky" na auta.

Více informací

Fairplayauto nabízí motoristům komplexní služby spojené s nákupem a prodejem aut, včetně jejich prověření mechanikem, chytrého autorádce a fairplay financování a pojištění.

0

FINGOOD

06/2016

Crowdfundingový projekt zaměřující se na půjčování peněz firmám
FinGood chce oslovit vizionáře z řad solidních firem se zájmem zhodnocovat lidem a investorům peníze a tím získat nový zdroj financování.

Více informací

Zároveň ale také láká investory, kteří chtějí zhodnocovat své úspory formou půjček do těchto firem. Společnost se zaměřuje na financování firem s historií.

0

HOME3

12/2013

Technologie iontových domů
Česká stavební a technologická firma, která vyvinula systém zdravého iontového domu založený na podpoře přirozené ionizace vzduchu v obytném prostoru.

0

BURZA UČEBNIC

08/2015

Komplexní plaforma pro studenty
Služba burzaucebnic.net umožňuje studentům nákup a prodej použitých učebnic a kromě toho také umožňuje majitelům eshopů s učebnicemi nabízet své knihy ve formě affiliate programu.

Více informací

Platforma se dále rozšířila o službu doučování a má aspiraci stát se přední platformou pro studenty v ČR.

0

MONTENEGRO

07/2015

Roadmovie dvou mladých česko-srbských párů do Montenegra
Debutový snímek talentovaného a progresivního režiséra Petra Kubíka pojednávající o letní roadmovie do Černé Hory.

Více informací

Petrovi jsme pomohli k dokončení filmu a jeho vstupu do českých i mezinárodních kinových sálů.

0

I LIKE E BIKE

05/2015

Túry na elektrokolech v Praze a Budapešti
Společnost provozuje túry na ekektrokolech, které jsou jediné svého druhu a zaměření v obou městech. Túrami vždy provází schopný a vzdělaný průvodce a přizpůsobuje je na míru zákazníkům.

Více informací

Společnost dále rozšířila své aktivity na tůry pro vegetariány pod brandem I like veggie.

0

SERYN WATCHES

02/2016

Ruční výroba hodinek na zakázku Mistr hodinář Luďek Seryn tvoří hodinky na míru každému klientovi přesně podle "duše" klienta.

Více informací

Hodinky vyrábí ručně včetně strojku, což je nejen u nás, ale i ve světě, velmi unikátní.

0


Busyman

Busyman.cz a jeho provozovatelé neposkytují služby investičního poradenství ve smyslu zákona č. 256/2004. Neposkytují poradenství pro trh s akciemi a cennými papíry. Dále také Busyman.cz, ani jeho provozovatelé, neručí za obsah zobrazených informací vložených samotnými inzerenty na internetové stránky Busyman.cz.

Tento portál provozuje společnost:
Genesis Invest s.r.o.
Haštalská 1072/6
110 00 Praha 1 - Staré Město

zapsaná pod C 175775 u Městského soudu v Praze. IČ: 24804185

© 2010 - 2020 Genesis Invest s.r.o.